Doprava nad 1799 Kč do 30kg po ČR zdarma!

O nás - naše filosofie

Naším cílem je dlouhý a zdravý život Vašeho domácího mazlíčka. Vše co nabízíme splňuje naše nároky na kvalitu výrobků.

Jsme dvě veterinární lékařky a v naší praxi se často setkáváme s případy, kdy konvenční léčba není úspěšná a pro některá onemocnění ani neexistuje. Nejen v takových chvílích si člověk uvědomí, že tam kde jedna cesta končí, jiná cesta začíná, stačí jen neztrácet naději. Ta koneckonců, mnohdy bývá nejsilnějším lékem. Pokud tedy můžeme tradiční postupy léčby chronických nebo neléčitelných onemocnění podpořit přípravky bylinného složení a dát tak tělu něco navíc, posílit imunitní systém a organismus detoxikovat není tedy důvodů se po těchto dosud nevyšlapaných cestách nevydat.

Milujeme zvířata a milujeme přírodu. Tyto dvě lásky jsme proto spojili v jeden velký projekt HappyTails. Náš úspěch měříme zdravím, vitalitou a kvalitou života Vašich mazlíčků. Prostě chceme vidět, jak vrtí ocásky, proto jsme také HappyTails, protože to je pro nás nejdůležitější. Každý den náš čas věnujeme hledání těch nejlepších přírodních produktů pro dlouhý život Vašich miláčků. 

  • Jsme šťastné vždy, když najdeme nová řešení/nové možnosti podpůrné léčby pro dlouhodobě nemocná zvířata.
  • Největší odměnou pro nás je, když můžeme být zdrojem naděje, když Vám otevřeme dveře na konci cesty a vy se vydáte na další a delší cestu životem spolu se svým nejlepším přítelem.
  • Přírodní cesta pro nás není pouhým trendy výstřelkem je to hodnota, které si vážíme.
  • Rády se dozvíme vše o Vašem zvířecím příteli. Vaše dotazy jsou naší výzvou a šancí jak změnit život Vašeho psa, kočky a koně.

Váš tým HappyTails