Šmakovo jedno celé kuře 1200g - Happytails

DOPRAVA NAD 1 499 Kč a do 30 kg po ČR ZDARMA!!!

Šmakovo jedno celé kuře 1200g

akce new
Značka: Šmakovo.cz
Kategorie: Vlhká krmiva
Dostupné varianty

100% kuřecí konzerva pro mlsné psy a jiné masožravce

Šmakovo 100% masové konzervy s kuřecím masem obsahují vykuchané a naporcované kuře včetně kostí. Kosti jsou díky sterilizaci, která se provádí při vysokém tlaku a sterilizační teplotě, zcela měkoučké a lze je rozmáčknout mezi prsty. Kosti obsahují velké množství minerálních látek, které jsou důležitým prvkem ve stravě zvířete.

Složení
Kuře (1OO%). Výrobek neobsahuje obiloviny, barviva, konzervanty ani žádná dochucovadla. Výroba pod stálým státním veterinárním dozorem.

Vlastnosti

  • Bez konzervantů
  • Bezlepkové
  • Hypoalergenní
  • Monoproteinová receptura
  • Vyrobeno v České republice

Jakostní znaky

analytická složka procento (%)
hrubý protein 16 %
hrubý tuk 11 %
hrubá vláknina 0,5 %
hrubý popel 2,5 %
vlhkost 70 %

Dále výrobek obsahuje vysoký přirozený obsah vitamínů (A, E, D), aminokyselin (lysin, methionín, cystín) a minerálů.

Výhody kuřecího masa
Šmakovo kuřecí maso obsahuje velké množství hořčíku v přírodní formě, který ovlivňuje správnou funkci svalů a nervů, dále pak obsahuje draslík, fosfor, sodík a vápník v přírodní formě, který příznivě působí na zpevňování kostí v kloubech. Kuřecí maso má vynikající nutriční a dietní hodnoty s obsahem minima tuku, proto je vhodné při dietách, po nemocech, pro štěňata a pro seniory. Vhodné pro psy s extra citlivým zažíváním.

Krmný návod
Určeno pro malá, střední a velká plemena ve věku: junior, dospělý, senior, dále pro zvířata: v zátěži, březí a kojící, s problémy s trávením a váhou. Podávejte při pokojové teplotě. Skladujte na suchém místě při teplotě +1 °C až +25 °C. Po otevření opět uzavřete plastovým víčkem a uchovejte v chladu (v lednici). Není určeno pro lidskou spotřebu. Datum spotřeby je uvedeno na obalu.

Doporučené krmné dávky
Následující doporučené krmné dávky jsou pouze orientační, individuální spotřeba vašeho psa závisí na jeho tělesné váze, aktivitě a věku.

hmotnost psa denní dávka
5 kg 200 g
10 kg 400 g
20 kg 600 g
30 kg 800 g

hmotnost kočky

denní dávka

3 kg

180 g

4 kg

240 g

5 kg

300 g