Doprava nad 1499 Kč do 30kg po ČR zdarma!

Ultrasalve - first-aid ointment pro psy 40g

Dostupnost Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
9.10.2023
645 Kč
Ultrasalve - first-aid ointment pro psy 40g

Ultrasalve-Supermast je víceúčelová mast první pomoci a je doslova nutností mít jí v lékárničce každého svědomitého chovatele psů. Ultrasalve-Supermast  je silně  antibakteriální mast první pomoci s rychlými výsledky, kterým lze jen těžko uvěřit! 

Zabráňuje lízání a současně podporuje přirozené hojení všech drobný řezných ran, včetně bolestivých proleženin často se vyskytujících zejména v oblasti  loktů.

Často je s úspěchem užívána na popraskané tlapky a čenichy. Zklidňuje a napomáhá přirozenému procesu hojení všech drobných řezných rana a vředů. Pomáhá zastavit olizování a tím i bludný kruh další traumatizace a bakteriální kontaminace rány.

Jaké jsou výhody masti Ultrasalve?

- zcela přírodní produkt

- antibakteriální a protiplísňový účinek

- rychle, snad a příjemné požití

- skvělé i proti bolesti rozpraskaných polštářků a loktů

- extrémně efektivní, s rychlými výsledky

- podporuje přirozené léčení

- podporuje rychlý opětovný růst srsti

- pomáhá minimalizovat jizvení

Složení:

Mast Ultrasalve je vysoce kvalitní mast, která obsahuje 12 speciálních přírodních složek, včetně vysoce kvalitních čistých esenciálních olejů a rostlinných extraktů.

Mast Ultrasalve je skvělá při použití na ošetření drobných řezných ran, štípanců a kousnutí, bolestí v tlapkách, suchých, rozpraskaných a bolavých čenichů. Jedná se o produkt, který byste měli mít vždy po ruce jako první pomoc pro ošetření Vašeho psa.

Použití:

Menší rány - vyčistěte ránu (nejlépe produkty s koloidním stříbrem) a za sucha naneste silnou vrstvu masti. Znovu opakujte podle potřeby, až 3x denně.

Popraskané/bolestivé tlapky - aplikujte 2x až 3x denně, třením mast jemně vetřete do postižené oblasti.

Suché bolestivé lokty - velmi důkladně vetřete mast 1x nebo 2x denně na postižená místa. Je-li přítomna i bolestivost daného místa, vtírejte 3x denně.

Suché bolestivé čenichy - pravidelně během dne nanášejte malé množství masti na rozpraskaná místa na čenichu. Mast důkladně vetřete, abyste zabránili, že ji Váš pes všechnu z čenichu slíže pryč.

Je vhodné po každé aplikaci psa zabavit a přenést jeho pozornost na jinou aktivitu, aby účinné látky mohli nějakou dobu působit.

zdroj: http://www.aromesse.com - Hattie byla kopnuta do hlavy koněm. Než majitel začal používat mast Ultrasalve byla oblast páchnoucí, mokvající a bolestivá. Již po 17-ti dnech bylo vidět zlepšení

Kategorie: Péče o tlapky a drápky
Hmotnost: 0.04 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: