Dromy Gama-Oryzanol 600 g - Happytails

Dromy Gama-Oryzanol 600 g

Dávka na 30 DNŮ pro koně o hmotnosti 600 kg

new
Značka: Dromy
Kategorie: Svalový aparát
Dostupné varianty

SPECIFIKACE PRODUKTU

VYSOKÁ KONCENTRACE GAMA-ORYZANOLU, AMINOKYSELIN PRO TVORBU A UDRŽENÍ SVALOVÉ HMOTY

Krmný doplněk s vysokým obsahem gama-oryzanolu 1200 mg v denní dávce v kombinaci s aminokyselinovým koplexem, vitamíny a biogenními prvky.
Je velmi vhodným doplňkem pro sportovní i mladé koně zapojené do intenzivního výcviku, pro zlepšení funkčnosti svalového metabolismu, celkové zlepšení kondice koně i v rekonvalescenčním programu po nemoci či úrazu a pro chovné jedince.
Gama-oryzanol je lipofilní extrakt z rýžových slupek který obsahuje trans-ferulovou kyselinu, která vykazuje antioxidační, lipotropní a anabolické účinky a je hlavní účinnou komponentou tohoto komplexu.
Doplňkové krmivo podporuje nárůst svalové hmoty, přidané antioxidanty vitamin C a E vychytávají volné radikály - škodlivé látky, které mohou vážně poškodit organismus.
DL-methionin se používá pro novotvorbu bílkovin, působí pozitivně na svalovou regeneraci po sportovním výkonu.
L-lysin je růstová aminokyselina, která se podílí na novotvorbě bílkovin a výrazně ovlivňuje tvorbu vazivových tkání. Zlepšuje regeneraci po fyzické zátěži, i v rekonvalescenčním programu, je nutná pro tvorbu, hormonů, enzymů a inumitních protilátek.
Tímto procesem dosáhneme celkového zlepšení výživné a fyzické kondice, která je ale stále podmíněna pravidelným tréninkovým a krmným managmentem koně.

Indikace doplňkového krmiva: podpora růstu svalové hmoty, zlepšení funkčnosti svalového metabolismu, rekonvalecence po úrazu či operaci, celkové zlepšení kondice a výživného stavu koně.

Dávkování: 30 g denně pro koně o hmotnosti 550 - 600kg
Balení: 600 g

Obsah v 1 kg doplňkového krmiva:

L-lysin 125 000 mg
Gama-Oryzanol 60 000 mg
DL-methionin 50 000 mg
Vitamin C – Controlled Release 30 000 mg
Vitamin E 20 000 mg