Adrenal Harmony Gold for Dog Cushings 59ml - Happytails

DOPRAVA NAD 1 499 Kč a do 30 kg po ČR ZDARMA!!!

Adrenal Harmony Gold for Dog Cushings 59ml

Dávka na 60 dní pro 10kg psa

new
Značka: PetWellBeing

Produkt je momentálně nedostupný.

Adrenal Harmony Gold for Dog Cushings

Veterinární přípravek pro psy a kočky s Cushingovým syndromem.

 • Přírodní doplněk pro psy s dysfunkcí nadledvin (Hyperadrenokorticismus-Cushingův syndrom)
 • Podporuje zdravou kůži a srst
 • Přispívá normální růst srsti
 • Podporuje normální příjem tekutin a přirozenou frekvenci močení
 • Podporuje zdravou hmotnost, normální chuť k jídlu
 • Podporuje správný svalový tonus

Obsah: 59ml

Návod k použití: 2 x denně přímo do tlamy 1 kapka/ 1 kg ž. hm. až do hmotnosti 25 kg. Při hmotnosti 25 kg a více kg přidejte 1 kapku na každé 2 kg ž.hm. zvířete. 

1 láhev = 2 oz (59 ml) vydrží na jeden měsíc pro většinu psů středních plemen

Výsledky používání se mohou lišit dle individuality zdravotního stavu každého zvířete.

Před použitím důkladně protřepejte.

Víme, že zvířata mohou být vybíravá proto je tento produkt obohacen lahodnou přírodní příchutí slaniny. 

Složení: 1ml (20 kapek) obsahuje 460 mg extraktu z čerstvých bylin

Patentované složení bylin:

Vitánie snodárná - Ashwagandha - čerstvý kořen (Withania somnifera)   

Primární adaptogen v tomto vzorci. Ashwagandha pomáhá nadledvinkám normálně reagovat a produkovat zdravé množství kortizolu. Jedná se o dobře známou bylinu  pomáhající organismu vyrovnat se se stresem a podporuje normální, klidný spánek.

Bazalka posvátná - Tulsí (Ocimum sanctum) :  Známá také jako Tulsi. Bazalka posvátná je jemný adaptogen určený pro podporu správné činnosti nadledvinek.

Kurkuma dlouhá - čerstvý oddenek (Curcuma longa) : Kurkuma je jedním z nejlepších bylinných antioxidantů , významně podporuje zdraví jater. Účinné látky v kurkumě obsažené jsou pro tělo velmi obtížně využitelné a těžko absorbovatelné. Náš způsob extrakce s použitím čerstvých, organických oddenků kurkumy nám poskytuje extrémně účinný kapalný extrakt, mnohem silnější než v případě pouhé extrakce glycerinem a zachycuje všechny užitečných složky této rostliny, včetně kurkuminu a dalších kurkuminoidů.

Bacopa drobnolistá - bylina (Bacopa monnieri) : Bacopa se používá  jako adaptogen a jako antioxidant. Pomáhá zvládat stres a obecně přispívá ke zdravé náladě a zachování kognitivních funkcí.

Smilax lékařský - Sarsaparilla - kořen (Smilax officinalis) : Jedná se o tradiční bylinu z jihozápadních Spojených států. Sarsaparilla má dlouhotrvající využití pomáhá tělu normálně vylučovat přebytek toxických škodlivin prostřednictvím lymfatického systému. Dále se používá pro podporu funkce jater a zdravé hladiny krevního tlaku.

Kozinec blanitý - kořen (Astragalus membranaceous) : Další populární „adaptogen“. Astragalus pomáhá udržovat přirozenou schopnost organismu zvířete přizpůsobit se stresu. Obsahuje rovněž polysacharidy, složky, které přispívají  k optimální imunitní reakci těla při obraně proti bakteriím a virům.

Ostropestřec mariánský - semena (Silybum marianum) : Velmi šetrná a účinná bylina přispívá normální funkci jater. Ostropestřec mariánský pomáhá jaterním buňkám metabolizovat léčiva a toxiny a  následně vylučovat odpadních produktů. Další funkcí jater je rozklad v těle cirkulujících hormonů a tím i udržování hormonální rovnováhy.

Benedikt lékařský - květ (Cnicus benedictus) : Benedikt má podobné využití jako ostropestřec a je tudíž velmi využívaný pro podporu jater. Navíc bylo prokázáno, že je vynikající podporou imunitního systému a správného trávení.

Drmek obecný - bobule (Vitex agnus-castus) : Používá se pro jeho šetrné působení na přední lalok hypofýzy, Vitex napomáhá při udržování optimání hladiny hormonů.

Žlutodřev americký - kůra (Zanthoxylum americanum) : Pomáhá podpořit normální tok lymfatického oběhu. Tím zároveň také pomáhá udržovat normální arteriální a kapilární krevní oběh.

Veškeré byliny pocházejí * z kontrolovaného ekologického zemědělství nebo ** z volné přírody.

Testováno na čistotu.

Pomocné látky: Deionizovaná voda, přírodní aroma slaniny, rostlinný glycerin.

Upozornění: Nepoužívejte během březosti, při užívání léků na ředění krve. Můžete používat zároveň s léky předepsanými na Cushingův syntrom. Může dráždit zažívací trakt. Pokud se stav zvířete zhoršuje nebo nelepší, přestaňte přípravek podávat a poraďte se se svým veterinářem. Doporučujeme zhodnocení zdravotního stavu zvířete před použitím tohoto výrobku.

Použití pouze u zvířat. Udržujte mimo dosah dětí a zvířat. V případě náhodného předávkování kontaktujte ihned veterinárního lékaře.

Držitel rozhodnutí o schválení : Tomáš Koníček, Cihlářská 395, 688 01 Uherský Brod, ČR

Skladujte v temnu a suchu při teplotě do 25°C

Uchovávejte mimo dosah dětí.

Pouze pro zvířata

Číslo schválení VP: 066-17/C

Vyrobeno v USA

Jak vzniká Cushingova nemoc?

Tato choroba je důsledkem přebytku hormonů nadledvin. Jedná se o běžný vedlejší účinek léků, jako jsou kortikosteroidy, které jsou často předepisované na léčbu  artritidy, alergií a dalších onemocnění. Cushingova nemoc může také vznikat z benigních nádorů na  nadledvinkách nebo hypofýze.

Příznaky Cushingova syndromu:

 • Zvýšená žíznivost a chuť k jídlu
 • Časté močení
 • Vypadávání srsti, lysá kůže
 • Kožní problémy (nehojící se rány, kalcifikace,..)
 • Lapání po dechu
 • Vysoký krevní tlak
 • Zvýšená náchylnost k infekcím

Pokud se neléčí, Cushingova nemoc může vést ke vzniku dalších onemocnění, jako je cukrovka a srdeční problémy.

Slovo veterináře PetWellBeing

Je důležité poznamenat, že dlouhodobé užívání kortikosteroidních léčiv (obvykle předepsané pro zánětlivý diskomfort, jakým jsou kožní alergie nebo artritida) může mít za následek rebound efekt a nadměrnou produkci kortizolu v nadledvinkách. Nadměrná produkce kortisolu může být také způsobena růstem nádoru, a to buď na hypofýze nebo na nadledvinkách.

Jak funguje produkt Adrenal Harmony Gold?

Adrenal Harmony Gold byl vyvinut našimi holistickými veterináři pro podporu správné funkce nadledvin. Terapeutické účinky složek jsou: adaptogenní, antioxidantní a podporující nervový systém. Tyto bylinky jsou zvláště vhodné k podpoře rovnovážné funkce nadledvin, ale některé z nich také vyvíjejí vliv na hypofýzu a hypothalamus. „Adaptogeny“ jsou  byliny podporující činnost nadledvin, pomáhají tělu přizpůsobit se přirozeným stresorům a produkovat normální, zdravou hladinu kortizolu. Na rozdíl od léků, se adaptogeny nestimulují nebo nesnižují funkci nadledvin, ale spíše pomáhají nadledvinám normalizovat produkci hormonů. Antioxidanty chrání proti oxidativnímu (volných radikálů), poškození, které může vést k degeneraci.

Složkami veterinárního přípravku Adrenal Harmony Gold působí na klíčové buněčné mechanismy a udržují hormony nadledvin a předního laloku hypofýzy ve zdravé rovnováze. 

Nadledvinky hrají důležitou roli ve zdraví vašeho domácího mazlíčka. Nadledvinky jsou dvě malé žlázy nacházející se na horní části každé ledviny a jsou zapojeny do mnoha fyziologických procesů. Hypothalamus a hypofýza jsou odpovědné za zasílání zpráv do nadledvinek, takže mohou vylučovat správné množství hormonů a udržování rovnováhy v těle.

Hlavních funkce nadledvin:

 • Pomáhají tělu reagovat na stres a zánět prostřednictvím produkce kortikosteroidních hormonů.
 • Hrají důležitou roli v regulaci rovnováhy vody a elektrolytů  (ovlivňuje tvorbu moči a žízeň).
 • Produkují hormony, které mají vliv na hladinu krevního cukru (ovlivňuje chuť k jídlu).

Adrenal Harmony Gold cílí na osu hypotalamus-hypofýza-nadledviny  pro posílení vnitřních mechanismů zpětné vazby v těle. To  může mít vliv na oblasti těla ovlivněné činností nadledvinek. Zlepšení kvality života je možné očekávat během prvních dvou týdnů po zahájení podávání. Pokud jste po uplynutí dvou týdnů, nezaregistrovali žádné zlepšení může být dávka bezpečně zvýšena na základě konzultace s Vaším veterinárním lékařem. 

 Může můj pes užívat Adrenal Harmony Gold spolu s léky?

Nepodávejte Adrenal Harmony Gold, pokud váš mazlíček užívá léky určené na ředění krve. Veterinární lékař, který provedl kompletní lékařskou prohlídku vašeho psa Vám může pomoci určit bezpečné léky které mohou být podávané společně s jinými produkty nebo specifickými dietami.

Proč zvolit právě Adrenal Harmony Gold pro vašeho psího kamaráda?

Naše produkty jsou připravovány z certifikovaných, ekologicky pěstovaných a eticky sklizených divoce rostoucích bylin.

Správná výrobní praxe: Všechny naše produkty  jsou vyráběny v zařízení, které dodržuje správnou výrobní praxi.

Full Sprectrum Extract:   Plné biochemické spektrum bylin zachováváme s cílem zajistit komplexní účinnost  extraktu. Všechny suroviny jsou testovány pro identifikaci a pro potvrzení čistoty.

Každá šarže je testována: Každá šarže veterinárního přípravku  Adrenal Harmony Gold je testována s cílem zajistit co nejvyšší kvalitu a účinnost. 

Facility FDA-Registrované:   Náš výrobní závod je registrován FDA . Postupy kontroly striktní kvality jsou pečlivě sledovány.

FDA Centrum pro veterinární medicínu pokynů:   PetWellbeing.com pracuje v souladu s ustanoveními praktik MSO provýrobu potravinových doplňků. Dodržováním těchto národních směrnic je vždy zajištěno, že splňujeme naše standardy kvality týkající se požadavků FDA pro lidské zdravotní doplňky.

Medical Advisory: Správní rada se skládá z pěti veterinářů, každý z různých aspektů veterinární medicíny. Zaměřují se vždy na každý produkt s použitím aktuálních vědeckých výzkumů a klinických znalostí.

PetWellbeing.com je členem BBB

Kdo vytváří produkt Adrenal Harmony Gold?

Veterinární přípravek Adrenal Harmony Gold je vyroben PetWellbeing.com, která byla založena v roce 2001. Co je naším cílem? Přinést moudrost a zkušenosti našich holistických veterinářů, do Vašich domovů pro dlouhý a zdravý život vašeho domácího mazlíčka. Když je váš mazlíček zdravý; budete spokojeni.

Pro naplnění naší vize, naši celostní veterinární lékaři vyvíjejí formule účinných bylin prověřených časem, v souladu s integrací nejnovějších vědeckých výzkumů. Naším cílem je vyrábět nejlepší výrobky pro vaše domácí mazlíčky.