Doprava nad 1499 Kč do 30kg po ČR zdarma!

Sirup Kašel a nachlazení

Značka: Topvet
Varianta:
Dostupnost Skladem (1 ks) Do týdne u Vás Zvolte variantu
Můžeme doručit do:
11.12.2023 - Zvolte variantu
1 582 Kč od 428 Kč - –4 % až –4 % 428 Kč 1 510 Kč od 428 Kč
Sirup Kašel a nachlazení
Značka: Topvet
Sirup Kašel a nachlazení
1 582 Kč od 428 Kč - –4 % až –4 %

Detailní popis produktu

O níže uvedených surovinách je historicky známo a je dohledatelné v literatuře, že slouží k podpoře při kašli a nachlazení. Bylinný komplex je bohatý na vitamíny, minerály a další cenné látky, které slouží k usnadnění odkašlávání a tlumení úporného, dusivého kašle.

Jitrocel kopinatý - slouží k podpoře léčby bronchopneumonálních zánětů. Pomáhá při akutních i chronických infekcích.

Ibišek - pomáhá chránit před oxidačním stresem. Podporuje normální činnost imunitního a dýchacího systému, usnadňuje odkašlávání.

Yzop lékařský - udržuje správnou funkci horních cest dýchacích, pomáhá zefektivnit bronchiální sekreci a chrání sliznici dýchacích cest.

Borovice lesní - látky získávané z pupenů borovice (silice, terebentin) pomáhají udržovat optimální stav horních cest dýchacích, podporují uvolňování hlenů, usnadňují odkašlávání a chrání sliznici dýchacích cest.

SLOŽENÍ: Invertní fruktózový sirup, Yzop lékařský vodný extrakt, Jitrocel kopinatý vodný extrakt, Ibišek vodný extrakt, Borovice lesní vodný extrakt, Vitamín C

NÁVOD K POUŽITÍ: Hříbatům podávejte 10 ml přípravku 2–3 × denně. Pro dospělé koně podávejte 20 ml 2–3 × denně. Tekutá forma se velmi dobře aplikuje v potravě.

UPOZORNĚNÍ: Používejte dle návodu k použití. Pouze pro zvířata.

DOBA POUŽITELNOSTI: 30 měsíců od data výroby

SKLADOVÁNÍ: Skladujte v suchu při pokojové teplotě. Chraňte před přímým slunečním zářením a mrazem. Uchovávejte mimo dosah dětí a nepoučených osob.

OBSAH: 1000 ml

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty

Kašel a nachlazení sirup pro psy TOPVET 200ml
162 Kč
5352