Dromy Regenerační očistná kůra 2000 g - Happytails

Dromy Regenerační očistná kůra 2000 g

new
Značka: Dromy
Dostupné varianty

Doplňkové krmivo pro koně s obsahem osvědčených bylin se širokým spektrem působení, je regenerační kůra v průběhu klidového zimního období.
Obsahuje vybrané byliny ve své původní přirozené kvalitě.
Ostropestřec mariánský (Silybum marianum [L.] Gaertn.), celé mleté semeno obsahuje aktivní látky - silybin, silydianin, silychristin, podílející se na detoxikaci, regeneraci organismu. Chrání a posiluje jaterní buňky a podporuje jejich obnovu a zlepšuje trávení tuků. Všechny olejové složky semene obsahují vysoký podíl esenciálních nenasycených mastných kyselin, zejména kyseliny linolové, která je pro organismus nepostradatelná, přírodní vitamin E (alfatokoferol), fytosteroly, fosfolipidy.
Černý kmín – Černucha setá  (Nigella sativa ) obsahuje látky podílející se na omezení plynatosti, podporuje činnost žaludku, střev, jater, z části působí proti střevním parazitům. Močopudné vlastnosti této byliny přispívají k detoxikaci a odvodu balastních látek z těla.
Kopřiva dvoudomá – ( Urtica dioica ) má zcela mimořádné působení na metabolizmus a fyziologické funkce, napomáhá při čištění organismu, zejména v oblasti krve, ledvin a jater. Působí pozitivně při nedostatku železa v krvi, podporuje látkovou výměnu.
Směs vybraných bylin podporuje fyziologické funkce orgánů, procesy látkové výměny, regeneraci detoxikačních okruhů těla (játra, ledviny, plíce, tlusté střevo, pokožka).
Doporučujemem podávat: v průběhu zimního klidového období, při rekonvalescenci podpoře jater a jejich funkcí, podpoře trávení a vylučování žluče, po kolikových stavech, při a po léčbě ATB, NASAID, KO.
pro starší i špatně krmitelné koně.
Složení: 
Silybum marianum [L.] Gaertn. fructus – celý plod ostropestřce mariánského
Nigella Sativa semen – černucha setá semeno - černý kmín
Urtica dioica folium / radix – Kopřiva dvoudomá list a kořen
Dávkování:  denně do krmné dávky 80 g pro koně o hmotnosti 550 – 600 kg.
Balení: 2000 g