Kong Jumbler hračka pro psy gumový míč rugby L/XL 23 cm - Happytails

DOPRAVA NAD 1 499 Kč a do 30 kg po ČR ZDARMA!!!

Kong Jumbler hračka pro psy gumový míč rugby L/XL 23 cm

Různé barvy

new
Značka: KONG
Kategorie: Pro psy
Dostupné varianty

Hračka Kong Jumbler je skvělou interaktivní hračkou na házení, aportování a tahání se psem. Extrémně silný a protiskluzový povrch KONG Jumbler Balls je vyrobený z TPR (Thermo-Plastic-Rubber), udržuje hračku stabilní při žvýkacích útocích a příjemnou pro dásně a zuby. Proto je ideální pro házecí a aportovací hry. Obě držadla Vám pomohou Jumbler zvednout ze země, přetahovat se o něj, nebo jím třást i když je mokrý.

Průhledný povrch umožňuje vhled do atraktivního vnitřku: Malý tenisový míč s logem KONG poskytuje další pohyb při hře. Navíc nabízí hlasité pískání po silném stisknutí nebo zkousnutí a tím stimuluje k většímu zájmu o hru. Odpuzující vodu, odolný a dlouho vydrží.

KONG nabízí s tímto kreativním míčem novou i sportovní aktivitu a splňuje nejvyšší standardy na kvalitu i bezpečnost.

Kong je účinný výcvikový prostředek, který vyléčí mnohé nežádoucí chování: kousání věcí, nábytku, strach z odloučení, při přivykání na nové prostředí nebo zabránění nudě.

Velikost:
L/XL – vhodné pro psy nad 15 kg váhy.
Rozměry: 22,5 x 13,5 cm

Materiál:
Termoplastická guma a vevnitř hračky tenisový míč. 

Barva:
červená, oranžová, fialová, modrá - není volně volitelné, zasíláno dle skladových zásob.

Upozornění:
Hračka je určena pro použití pod dozorem. Poškozenou hračku zvířeti odeberte. Hračky jsou vyrobené z kvalitních a odolných materiálů pro možnost kousání, nicméně nejsou určené k úpornému kousání. Není určeno pro děti.

https://youtu.be/z0h2LLEM0K4