Doprava nad 1499 Kč do 30kg po ČR zdarma!

POSUVNÉ NASTAVITELNÉ VODÍTKO PAFDOG® ČERNÉ (malá plemena)

Značka: PafDog

Jedinečné, ručně vyráběné vodítko PafDog® s jednoduchým posuvným systémem, který umožní velmi snadno zkracování a prodlužování vodítka v celé délce.

Varianta:
Dostupnost Do týdne u Vás Do týdne u Vás Do týdne u Vás Do týdne u Vás Zvolte variantu
299 Kč 319 Kč 339 Kč 359 Kč od 299 Kč
POSUVNÉ NASTAVITELNÉ VODÍTKO PAFDOG® ČERNÉ (malá plemena)
Značka: PafDog
10747 4 posuvne nastavitelne voditko cerne paf dog
Novinka

Vodítko je vyrobeno z pevného kvalitního popruhu a posuvná přezka umožní, že si můžete vodítko jakkoliv nastavit - kolem pasu, kolem těla přes rameno nebo vodítko maximálně zkrátit. Navíc je na vodítku našitý praktický kroužek, do kterého můžete zacvaknout karabinu, když je pejsek na volno.

Posuvnou přezku stačí zmáčknout, popruh povolí a můžete si vodítko libovolně nastavovat podle svých potřeb. Systém je opravdu velmi jednoduchý a popruh lehce klouže, není zapotřebí vynaložení velké sílyPřezka je kovová, vyrobena ze zinkoslitiny, pozinkována a načerněna. Je velmi pevná, má nosnost 250kg. Nemusíte se tedy bát, že by přezka při větším tahu povolovala.

!! Důležité: Na manipulaci s přezkou je potřeba si najít svůj grif, abyste si nepřidžovali popruh ze spodní části přezky. Nejlepší je ovládat přezku jednou rukou - palcem mačkat povolovací část přezky a zespoda ji přidržovat ukazovákem a prostředníkem na jejích koncích. Druhou rukou pak posunete popruh. Zní to složitě, ale nebojte, je to opravdu velmi snadné a hned na to přijdete. Jen na to vždy upozorňujeme, abyste si nemysleli, že je přezka rozbitá a nejde s ní jezdit po popruhu. Viz video.

Na vodítku jsou použity černé komponenty, které ladí s jakoukoliv barvou vodítka a dodávají mu eleganci.

  • šířka popruhu - 2 cm (zatížení při přetržení 250kg)
  • nosnost posuvné přezky - 250kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: