LEROS Pulmoran Horse 1000g - Happytails

DOPRAVA NAD 1 499 Kč a do 30 kg po ČR ZDARMA!!!

LEROS Pulmoran Horse 1000g

new
Značka: Leros
Dostupné varianty

LEROS PULMORAN HORSE obsahuje vyváženou bylinnou směs v řezané podobě, což je vhodná forma pro bezproblémové přijetí směsi koněm. Při vývoji směsi(í) dbáme hlavně na účinnost, která je klíčovým faktorem, potom samozřejmě na co nejjednodušší manimupulaci a možnost uskladnění ve stájích. Avšak, když musíme volit mezi účinností a jednoduchostí, volíme účinnost i za cenu mírně komplikovanější přípravy.

Látky obsažené v LEROS PULMORAN HORSE účinně rozpouštějí hleny, usnadňují vykašlávání, uvolňují křeče v hladkém svalstvu, působí protizánětlivě a chrání sliznice. Použití směsi je vhodné i jako preventivní ochrana.Výrobek je schválen Ústavem pro státní kontrolu veterinárních biopreparátů a léčiv.

Dávkování a způsob podávání:

2 - 3 odměrky (30-50 g) bylinné směsi (podle velikosti koně) přelijte 1,5 - 2 l vařící vody (bylinná směs se nesmí vařit), po přelití a dalších 10 minutách zamíchejte a vyluhujte nejlépe v přikryté nádobě 15 - 20 minut.
Obsah neceďte, vylijte a vmíchejte do krmiva. Připravujte vždy čerstvý bezprostředně před použitím.

Složení:

list šalvěje lékařské, proskurníkový kořen, truskavcová nať - nať rdesna ptačího, tymiánová nať, fenyklový plod, květ bezu černého, jitrocelový list