PYO spot dog 0-10kg - Happytails

Ve dnech od 14.8.2019 do 28.8.2019 DOVOLENÁ! Vaše objednávky budou vyřízeny ihned po tomto datu. Přejeme krásný zbytek prázdnin, Váš tým HappyTails

PŘIHLÁSIT SE REGISTRACE
Eur |

PYO spot dog 0-10kg

new
Dostupné varianty

1.čistící spot-on pro optimalizaci řízení kožních infekcí
Dermoscent PYOspot® je topický produkt specificky vyvinutý pro psy náchylné k pyodermii a malasseziové dermatitidě. Díky svému účinku ˂ 3 v 1 ˃ - čistícímu, zklidňujícímu a hydratujícímu - PYOspot® pomáhá optimalizovat řízení kožních infekcí. PYOspot® je účinná a praktická adjuvantní péče v naprostém souladu k antibakteriální a protiplísňové léčbě.
Pyo-spot® čistí a pomáhá udržovat nebo rekonstruovat rovnováhu ekosystému kůže psa. Bez jakýchkoliv doplňků vůní. Pyo-spot® byl testován pod veterinární kontrolou k zajištění perfektní kožní tolerance a bezvadné kvality produktů pro Vaše zvířata.
Patentovaný a exkluzivní rostlinný extrakt PhytoC-2® v synergické kombinaci s esenciálními oleji a specifickým extraktem Neem zajistí čistící účinek a preventivně pomáhá předcházet nerovnováze kožní mikroflóry a restartuje její rovnováhu. Tamanu olej společně s esenciálními oleji Levandule a Lemon Eucalyptus zklidňují kůži. Bohatý na esenciální mastné kyseliny (Ω3 a Ω6) pomáhá přípravek také udržovat kožní integritu, posiluje bariérovou funkci a znovuobnovuje kožní hydrataci. Unikátní a optimální spojení ingrediencí umožní Pyo-spotu pozoruhodnou čistící péči pro Vaše psy.

Hlavní ingredience
Olej semínek konopí: bohatý na EFA,
PhytoC-2®, patentovaný rostlinný extrakt konopných květů: antibakteriální a protiplísňový účinek,
Extrakty neem a ajowan: antiseptický účinek,
Rostlinný olej tamanu: zklidňující účinek,
Essenciální oleje palmarosa a savory: antiseptický účinek.

Balení
Pro psy 0-10kg: 4 pipety po 0,6ml
Pro psy 10-20kg:4 pipety po 1,2ml
Pro psy 20-40kg:4 pipety po 2,4ml

Návod k použití
Vyprázdněte obsah pipety PYOspot® poblíž postiženého místa přímo na kůži. Neaplikujte přímo na léze, ale v jejich blízkosti. V případě generalizovaných lézí aplikujte mezi ramena jeden nebo dva spoty jednou týdně tak dlouho, jak je nezbytné, po několik po sobě jdoucích měsíců a následujte rady veterináře. Nedoporučuje se zvířata koupat 2 dny před aplikací a následující dva dny po aplikaci. Není zapotřebí žádné masáže; díky svému biodifuznímu účinku se PYOspot® rozšíří po těle zvířete. Uspokojivé výsledky jsou dosaženy pravidelnou a nepřerušenou aplikací. Není neslučitelný v kombinaci s jakýmkoliv dalším spot-on přípravkem.

Uživatelské tipy
PYOspot® je určen především pro psy s rekurentními epizodami pyodermií nebo malasseziovými dermatitidami. Je doporučen jako adjuvatní péče k podpoře léčby mikrobiálního postižení kůže nebo jako jediná péče mezi dvěma relapsy. PYOspot® čistí a znovu nastoluje rovnováhu kožní mikroflóry, hydratuje kůži a obnovuje kožní bariéru. PYOspot® poskytuje účinou alternativu šampónům a zlepšuje řízení léčby snížením vedlejších účinků a antibiotické rezistence. Jeho jednoduchá aplikace a extremní kožní tolerance tak vytváří mimořádný soulad.

Opatření
Pro vnější užití zvířat; neužívejte vnitřně - nekonzumujte; chraňte oči před přímým kontaktem; uskladňujte mimo dosah dětí; nemáme k dispozici data o bezpečném užívání u štěňat mladších 3 měsíců;

Skladování
Chraňte před přímým světlem, vlhkostí a uschovávejte při teplotě 15-25°C; neuchovávejte po otevření pipety; Komplexní nabídka specifické kožní péče s účinnými přírodními látkami specificky vyvinuta k posílení zdraví kůže zvířat a krásy srsti je k dispozici u Vašeho veterináře.