Pyoclean ubrousky 20ks - k ošetřování lokálních kožních infekcí - Happytails
PŘIHLÁSIT SE REGISTRACE
Eur |

Pyoclean ubrousky 20ks - k ošetřování lokálních kožních infekcí

new
Dostupné varianty

Čistící ubrousky pro optimalizaci řízení lokálních kožních infekcí
Inovativní a ekologický PYOclean® wipes (ubrousky) je mýdla prostý a bezalkoholový čistící přípravek specificky vyvinutý k optimalizaci řízení lokálních kožních infekcí psů. Díky svému přizpůsobivému uspořádání jsou PYOclen® ubrousky snadné k použití. Svým složením jednoduše umožní trojitý účinek - čistí, zklidňuje a zvlhčuje určité postižené plochy i ty s omezeným přístupem, jako kožní záhyby a meziprstní prostory.

Hlavní ingredience:
PhytoC-2® patentovaný rostlinný extrakt konopných květů: antibakteriální a protiplísňový účinek,
Olej semínek konopí: bohatý na EFA,
Esenciální olej cajputi: antiseptický účinek,
Alantoin: hydratující a zklidňující účinek,
Lipo-aminokyseliny zeleného jablka: jemný a přírodní čistící agens bez mýdla
Extrakt kořene saporary: jemný a přírodní čistící agens bez mýdla

Návod k použití
Otevřete obal sloupnutím přední etikety z pravé strany. Očistěte postiženou plochu jednou nebo několikrát denně podle doporučení veterináře. Po použití ubrousek vyhoďte. Ubrousek je určen k jednomu použití. Uzavřete obal po každém otevření pro ochranu účinnosti a zachování čerstvosti produktu.
PYOclean® ubrousky byly vyvinuty především pro psy s opakovanými kožními infekcemi. PYOclen® ubrousky jsou určeny především k čištění specifických ploch (kožních záhybů, meziprstních záhybů a ušních boltců) mezi dvěma relapsy jako topická péče. Prakticky ve všech případech jsou PYOclean® ubrousky použitelnou alternativou šampónům. V rámci stejné řady je PYOspot® určen jako celková léčba a čištění infikované kůže aplikací jednou týdně.
Patentovaný a exkluzivní rostlinný extrakt PhytoC-2® vyráběný zelenou technologií má mimořádné antimikrobiální a protiplísňové vlastnosti.

Balení:
Sáček 20 biodegradovatelných ubrousků 140 x 200 mm pro psy.

Opatření
Pro vnější užití zvířat; neužívejte vnitřně - nekonzumujte; chraňte oči před přímým kontaktem; uskladňujte mimo dosah dětí; nemáme k dispozici data o bezpečném užívání u štěňat mladších 3 měsíců;

Skladování
Chraňte před přímým světlem, vlhkostí a uschovávejte při teplotě 15-25°C; neuchovávejte po otevření pipety