CICAFOLIA pro psy a kočky 30ml - stimulátor hojení kůže - Happytails

CICAFOLIA pro psy a kočky 30ml - stimulátor hojení kůže

new
Dostupné varianty

Stimulátor hojení kůže psů.
Testováno veterináři a složení speciálně koncipováno tak, aby zvířata odrazovala od lízání. Cicafiloia® pomáhá urychlovat hojení kůže. Bohaté na 100% přírodní a pečlivě vybrané funkční ingredience je toto reparační sérum vhodné pro všechny typy neinfekčních kožních alterací a může být používáno tak často jak je nezbytné ke zklidnění podrážděné kůže jako jsou superficiální léze a 1. stupeň popálenin. Je ideální pro pooperační péči. Neštípe.
Cicafolia® je inovativní stimulátor hojení kůže psů a koček. Cicafolia® nabízí trojí účinek k vytvoření vhodného prostředí, které pomáhá podpořit kožní rekonstrukci: reparační, čistící a ochranný. Cicafolia® vytváří neviditelný a neokluzivní ˂ smart path˃ ochranný film izolující poškozenou kůži od okolního agresivního prostředí. Cicafolia® přináší okamžitý komfort zvířatům postižených povrchovou lézí a popáleninou 1. stupně; Nepálí, neštípe a odrazuje zvíře od olizování léze.

Extrakt listů konopí: antiseptický a bohatý na EFA,
Synergie esenciálních olejů cajputi a melaleuky: antiseptický účinek,
Rýžový extrakt: zklidňující účinek,
Extrakt croton lecheri resin: antiseptický a hojivý účinek,
Silicon water: poskytuje „ trofický účinek“ – stimulace přirozené buněčné regenerace,
Peptidy: poskytují „ biomimetické složení“ k podpoře tkáňové rekonstrukce

Cicafolia® je ideální pro postchirurgické ošetření, hot spoty, popáleniny 1. stupně, povrchové léze a pomalu se hojící rány z důvodu olizování, vyššího věku nebo zdravotního stavu zvířete nebo z důvodu měnícího se životního prostředí. Cicafolia® se dokonale přizpůsobí k pohybu i u nejaktivnějších zvířat.

Vlastnosti
Cicafolia® působí třemi cestami pro vytvoření příznivého prostředí, které pomáhá podpořit rychlejší kožní rekonstrukci:

  • Reparuje

Aktivní ingredience obsahují: Peptidy důležité molekuly k podpoře buněčné adheze, která stimuluje regeneraci kožní bariery; esenciální mastné kyseliny extrahované z Margosy restaurují hydrolipidový film; Gamma Oryzanol získaný z rýže přináší zklidňující účinek; Amazonian Croton lechleri sap extrakt posiluje kožní rekonstrukci; Silicon water konstitutivní a základní minerální složka kůže, která pomáhá hydrataci lokální tkáně a aktivně se podílí na obnově kožní integrity díky cytostimulačnímu účinku.

  • Čistí

Díky čistícím vlastnostem Amazonian Croton lechleri sap extraktu a esenciálním olejům Cajputi Cicafolia® omezuje proliferaci zárodků a snižuje riziko infekce.

  • Chrání

Založen na ochranné matrix nabízející pozvolný uvolňovací efekt, její „2nd skin“ struktura tak vytváří neviditelnou a neokluzivní bandáž, která účinkuje přímo na kožní léze. Poškozená kůže je tak izolována od vnějšího agresivního prostředí a umožní rychlejší regeneraci kůže.
Stimulátor reparace kůže Cicafolia® chrání, zvlhčuje, zklidňuje a posiluje vitální funkce kůže a pomáhá podporovat její rychlejší obnovu.

Návod k použití
Aplikujte přímo na poškozenou kůži po dezinfekci. Je doporučena pro časté užívání, několikrát denně tak dlouho, jak je nezbytné pro kompletní regeneraci kůže.

Opatření
Pro vnější užití zvířat; neužívejte vnitřně - nekonzumujte; chraňte oči před přímým kontaktem; uskladňujte mimo dosah dětí; nemáme k dispozici data o bezpečném užívání u štěňat mladších 3 měsíců;

Skladování
Chraňte před přímým světlem, vlhkostí a uschovávejte při teplotě 15-25°C; neuchovávejte po otevření pipety; Komplexní nabídka specifické kožní péče s účinnými přírodními látkami specificky vyvinuta k posílení zdraví kůže zvířat a krásy srsti je k dispozici u Vašeho veterináře.