Dentaren gel 22g - Happytails

DOPRAVA NAD 1 499 Kč ZDARMA!!!

Dentaren gel 22g

new
Značka: Contipro a.s.

Produkt je momentálně nedostupný.

Detailní popis produktu

Dentaren je komplexní veterinární přípravek ve formě gelu, který podporuje hojení v dutině ústní. Díky antimikrobiálním účinkům gelu Dentaren lze předejít nutnosti použití antibiotika. Antibakteriální látka je zvolena netoxická s ohledem na to, že se používá i v tlamě zvířete. Dentaren je proto velmi vhodným doplňkem léčby všech drobných poranění na sliznicích dutiny ústní, včetně ošetření po odstranění zubního kamene nebo po trhání zubů.

Jak Dentaren pomáhá

Dentaren po aplikaci vytváří ochranný film, který v ráně udržuje aktivní látky. Tím napomáhá k rychlému hojení a zamezuje rozvoji mikrobiální infekce.

  • po chirurgickém zákroku (vytržení zubu, odstranění zubního kamene...)
  • poranění ostrými předměty
  • akutním poranění
  • pokousání a popáleniny

JAK APLIKOVAT DENTAREN?

Dentaren aplikujte přímo na poraněné dásně psa nebo kočky v tenké vrstvě. Gel aplikujte na ránu 2x - 3x denně do úplného zhojení.

ÚČINNÉ LÁTKY:

Kyselina hayluronová - Vytváří gelovou formu, která ulpí v místě poranění a svými unikátními vlastnostmi zajišťuje vhodné prostředí pro hojení rány.

Oktenidin - Působí jako antiseptikum proti veškeré mikrobiální infekci, pro psy je zcela netoxický a má rychlý nástup účinku i při velmi nízké koncentraci.