Essential 6 spot-on pro psy do 10kg 4x0,6ml - Happytails

Essential 6 spot-on pro psy do 10kg 4x0,6ml

new
Dostupné varianty

Essential 6®spot on 
Multifunkční přípravek péče o kůži společnosti Dermoscent® přizpůsobený všem typům kůže a srsti zvířat, včetně jemných a přecitlivělých. Složený z účinných látek s optimálním složením polynenasycených mastných kyselin a aktivních bio difuzních látek, vitaminu E. Essential 6®spot-on byl testován veterinárními dermatology, aby byla zajištěna maximální tolerance a vysoká kvalita produktu pro Vaše zvířata. 

Indikace
Essential 6®spot-on obnovuje hydrolipidový film na kůži zvířete a udržuje ji optimálně hydratovanou; přírodní cestou pomáhá dosáhnout rovnováhy kožního ekosystému a posiluje kožní obranyschopnost, především funkci epidermální bariéry; čistí a pomáhá snižovat podráždění; dezodorizuje s respektem na přirozený pach zvířete; pomáhá snižovat vypadávání srsti a udržuje její růst. 
Essential 6®spot on je patentovaný multifunkční přípravek určený k péči o kůži psů a koček obsahující 100% přírodní funkční ingredience. Bylo klinicky prokázáno, že Essential 6®spot řeší případy kožních problémů jako je línání, matná/suchá/lámavá a mastná srst. Obnovuje rovnováhu kožní mikroflóry a likviduje nepříjemný pach, zanechává zvíře čisté se svěží vůní. Essential 6®spot on má 6 hlavních účinků: hydratačni, sebo-regulačni, protilupový, dezodorizačni, tlumi nadměrné vypadavani chlupů a antioxidačni – ochrana proti volnym radikalům.

Hlavní ingredience:
Olej semínek konopí: bohatý na EFA
Olej semínek Neem: bohatý na EFA a antiseptický účinek
Synergie 10 esenciálních olejů (rozmarýn, levandule, hřebíček, cedr, oregano, máta peprná, kafr, kurkuma, libavka polehlá, tea tree) zajistí řadu vlastností, včetně antiseptického, zklidňujicího a protisvědivého.
Vitamín E: antioxidant

Návod k použití
Na počátku ošetření aplikujte 1pipetu jednou týdně po dva po sobě jdoucí měsíce a pokračujte pravidelně a trvale pak každé 2 týdny s cílem garantování optimálního účinku. Rozhrňte srst mezi lopatkami až je kůže viditelná. Vyprázdněte na kůži jeden nebo dva spoty; díky bio-difuznímu účinku se Essential 6®spot-on rozptyluje po těle zvířete. Z tohoto důvodu se nedoporučuje zvíře koupat dva dny před a následující dva dny po aplikaci. Upozornění: Je slučitelný v kombinaci s jakýmkoliv dalším spot.on přípravkem. U dlouhosrstých plemen prosím kartáčujte místo aplikace 24 hodin po aplikaci z důvodů odstranění jakýchkoliv reziduí a umožnění kompletní difuze produktu na kůži.

Uživatelské tipy:
Doporučujeme podávání 1 pipety každý týden po dobu 8 týdnů a následně 1 pipetu každé 2 týdny tak dlouho, jak bude zapotřebí. Rozhrňte srst mezi rameny na krku, až je kůže viditelná. Vyprázdněte na kůži jeden nebo dva spoty; díky bio-difuznímu účinku se Essential 6® spot-on rozptyluje po těle zvířete, není nutná masáž. Z tohoto důvodu se nedoporučuje zvíře koupat dva dny před a následující dva dny po aplikaci. Uspokojivých výsledků dosáhneme pravidelným a nepřerušovaným podáváním. Pro koupaní doporučujeme Essential 6® Shampoo.

Balení
Pro psy 0-10kg:4 pipety po 0,6ml
Pro psy 10-20kg:4 pipety po 1.2ml
Pro psy 20-40kg:4 pipety po 2,4ml
Doba použitelnosti:36 měsíců od data výroby

Skladování
Chraňte před přímým světlem, vlhkostí  a uchovávejte při teplotě 15-25°C

Opatření
Pro vnější užití, péči kůži zvířat; chraňte před přímým světlem, uchovávejte při teplotě 15-25°C;neuchovávejte po otevření pipety; nemáme k dispozici data o bezpečném užívání u koťat mladších 3 měsíců; uskladňujte mimo dosah dětí; neužívejte vnitřně - nekonzumujte. Komplexní nabídka specifické kožní péče vytvořenou a účinnými přírodními látkami je k dispozici u Vašeho veterináře. Další rady prosím konzultujte s Vaším veterinářem.