Dermacton Shampoo Bar pro psy 100g - Happytails

DOPRAVA NAD 1 499 Kč a do 30 kg po ČR ZDARMA!!!

Dermacton Shampoo Bar pro psy 100g

new
Dostupné varianty

Jedinečné složení šampónu Dermacton Shampoo Bar pro psy je speciálně vytvořené pro psy s problém svědivosti kůže. Zkuste to ještě dnes a získáte čistého, voňavého a svědivých stimulů prostého psa.

Tento revoluční šampon je součástí jedinečné Dermacton řady pro psy se svěděním pokožky. Velmi jemná a zklidňující receptura pomáhá zastavit svědění a zklidnit podráždění kůže. Přitom je toto mýdlo dostatečně jemné, i pro psy s citlivou pokožkou. Skvělé výsledky bez potřeby drsných chemických látek. Šampón může být použit samostatně, nebo v případě komplikovanějších problémů je vhodné použití ve spojení s Dermacton krémem nebo sprejem. Poskytuje rychlou úlevu a zanechává kůži psa hydratovanou zatímco srst je po použití hedvábná a čerstvě vonící.

Použití:

Pro rozsáhlé nebo přetrvávající kožní problémy, použijte tento šampon v kombinaci s našimi dalšími produkty řady Dermacton.

Jednoduše namočte srst vašeho psa i šamponovou kostku a jemně jí vetřete do srsti a napěňte. Promasírujte pěnu do všech oblastí srsti a kůže, v případě potřeby přidejte trochu vody. Nechte působit na srsti po dobu 5 minut, aby přírodní ingredience mohli udělat svou práci, pak dobře opláchněte.

Tento šampon je velmi jemný může být použit tak často, jak je požadováno. I když obecně bychom doporučovali, abyste psy koupali ne více než jednou nebo dvakrát týdně.

 - šampón má antibakteriální a protiplísňové účinky
 - obsahuje velmi jemné, pěnící látky dokonale a beze zbytku se vyplachující ze srsti
- má ekonomické balení ve tvaru kostky mýdla jež tvoří pěnu s minimálním úsilím
- obsahuje čistě přírodní přísady prosté SLS (Sodium LaurylSulfat - což je silné dráždidlo) a SLES (Sodium LaurethSulfate) - také chemicky dráždivá látka.
- šampón je dostatečně jemný a nevysušuje pokožku ani po pravidelném používání

Složení:

Tento úžasný nový šampon obsahuje stejně úspěšný vzorec éterických olejů jako je obsažený v krému a spreji Dermacton, pomáhající zklidnit svědění kůže nebo podráždění pokožky psů.

 

zdroj: http://www.aromesse.com - pes Maylo dlouhodobě trpěl těžkým svěděním kůže, které vyvolávalo záchvaty drbání, škrábání a sebepoškozování po používání řady Dermacton svědění ustalo a s ním zmizely i kožní změny, zejména alopecie(ztráta srsti).

 

zdroj: http://www.aromesse.com - 10ti měsíční fenka Ebony trpěla ztrátou srsti, svědivostí suché hyperkeratózní, lichenifikované, kůže. Již po 2 týdnech používání přípravku Dermacton byly patrné změny k lepšímu. Po 10ti týdnech používání řady Dermacton veškeré kožní problémy zcela zmizely.

 

zdroj: http://www.aromesse.com - 6ti letý pes Hooli (Zlatý retrívr) - trpěl velmi rozsáhlými a závažnými změnami kůže a jeho stav již vyžadoval zásah veterinárního lékaře a celkovou antibiotickou léčbu trvající devět měsíců. Fotografie BEFORE (PŘED) zobrazuje stav kůže po devíti měsíční léčbě antibiotiky. Z tohoto důvodu byl použit Dermacton sprej každý den, ráno a večer v kombinaci se šamponem a již po pár dnech používání byli viditelné změny, podrážděná kůže se zklidnila a začala obrůstat novou srstí. Po měsíci byl Hooli opět spokojený a krásný pes.