Essential 6 spot-on pro kočky 0,6ml/4pipety - Happytails
PŘIHLÁSIT SE REGISTRACE
Eur |

Essential 6 spot-on pro kočky 0,6ml/4pipety

new
Dostupné varianty

Produkt je momentálně nedostupný.

Essential 6®spot on
Multifunkční přípravek péče o kůži společnosti Dermoscent®, přizpůsobený všem typům kůže a srsti zvířat, včetně jemných a přecitlivělých. Složen z účinných látek s optimálním složením polynenasycených mastných kyselin a aktivních bio difuzních látek, vitaminu E. Essential 6®spot-on byl testován veterinárními dermatology, aby byla zajištěna maximální tolerance a vysoká kvalita produktu pro Vaše zvířata.

Indikace
Essential 6®spot-on obnovuje hydrolipidový film na kůži zvířete a udržuje ji optimálně hydratovanou; přírodní cestou pomáhá dosáhnout rovnováhy kožního ekosystému a posiluje kožní obranyschopnost, především funkci epidermální bariéry; čistí a pomáhá snižovat podráždění; dezodorizuje s respektem na přirozený pach zvířete; pomáhá snižovat vypadávání srsti a udržuje její růst.

Návod k použití
Na počátku ošetření aplikujte 1pipetu jednou týdně po dva po sobě jdoucí měsíce a pokračujte pravidelně a trvale pak každé 2 týdny s cílem garantování optimálního účinku. Rozhrňte srst mezi rameny na krku až je kůže viditelná. Vyprázdněte na kůži jeden nebo dva spoty; díky bio-difuznímu účinku se Essential 6®spot-on rozptyluje po těle zvířete. Z tohoto důvodu se nedoporučuje zvíře koupat dva dny před a následující dva dny po aplikaci. Upozornění: Je slučitelný v kombinaci s jakýmkoliv dalším spot-on přípravkem. U dlouhosrstých plemen prosím kartáčujte místo aplikace 24 hodin po aplikaci z důvodů odstranění jakýchkoliv reziduí a umožnění kompletní difuze produktu na kůži.

Složení
Bio-diffusing agent, olus (vegetable oil), gelling agent, melia azadirachta seed oil, essential oil, essentialoil komplex (rosmarinus officinalis) rosemary leaf oil, lavandula hybrida oil, eugenica caryoptyllus (clove) bud oil, melaleuca alternifolia (tea tre) leaf oil, cinnamomum camphora (camphor) leaf oil, origanum compaktum oil, gaultheria procumbens (winter-green)leaf oil, tocopheryl acetabe, bisabolol.

Balení
Pro kočky 4 pipety po 0,6ml
Doba použitelnosti: 36 měsíců od data výroby

Skladování
Chraňte před přímým světlem, vlhkostí  a uchovávejte při teplotě 15-25°C

Opatření
Pro vnější užití, péči kůži zvířat; chraňte před přímým světlem, uchovávejte při teplotě 15-25°C; neuchovávejte po otevření pipety; nemáme k dispozici data o bezpečném užívání u koťat mladších 3 měsíců; uskladňujte mimo dosah dětí; neužívejte vnitřně - nekonzumujte. Komplexní nabídka specifické kožní péče vytvořenou a účinnými přírodními látkami je k dispozici u Vašeho veterináře. Další rady prosím konzultujte s Vaším veterinářem.