Feromonový obojek nurtureCalm pro kočky 32cm - Happytails

DOPRAVA NAD 1 499 Kč a do 30 kg po ČR ZDARMA!!!

Feromonový obojek nurtureCalm pro kočky 32cm

new
Kategorie: Cestování a stres
Dostupné varianty

Vhodné k použití při nežádoucích projevech, např.:

  • Úzkost z odloučení  
  • Nadměrné mňoukání
  • Destruktivní chování
  • Nežádoucí značkování

Obojek pomáhá bázlivým kočkám nebo při stresových situacích (strach z odloučení, ohňostroje, bouřky, návštěvy, nový člen rodiny, návštěvy veterináře, cestování). Obojek napodobuje feromon, který vytváří kočky k uklidnění svých koťat. Kočky jsou schopné rozpoznat tyto feromony během celého života. Obojek představuje přírodní cestu, jak pomoci kočkám, aby se lépe vyrovnali s novou či stresovou situací.

Složení:

Feromony 0,02%, Ostatní-polymer 99,98%

Použití:

Nasaďte kočce obojek okolo krku tak, aby to bylo pro ni pohodlné. Obojek musí být upevněn volně, aby kočku neškrtil a zároveň tak, aby ho nemohla snadno sundat z krku. Nastavte jej tak, aby byl volný přibližně na dva prsty. Přebývající část obojku odstřihněte. Po otevření se na obojku může vyskytnout přebytek pudru, který může opadat. Tento přebytek není nijak pro zvíře škodlivý a účinek obojku nesnižuje. Po nasazení obojku si umyjte ruce. Doba účinnosti jednoho obojku je 30 dní.

Upozornění:

Sundejte obojek před šamponováním a znovu ho nasaďte, až když je srst suchá. Nepoužívejte obojek v případě rozsáhlého poškození kůže. Feromonový obojek není farmaceutickým výrobkem.