Doprava nad 1499 Kč do 30kg po ČR zdarma!

Menforsan Ochranný gel na psí tlapky s aloe vera 50ml

Značka: Menforsan
Dostupnost Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
24.3.2023
239 Kč
Menforsan Ochranný gel na psí tlapky s aloe vera 50ml
Značka: Menforsan

Popis:
Psí tlapky jsou nejnamáhanější částí na těle pejsků, a přesto jim nevěnujeme potřebnou pozornost. Tlapky jsou náchylné na nejrůznější poranění, škrábance a odřeniny. Tlapky bychom měli pravidelně kontrolovat zvláště po venčení v městských částech, ale i v přírodě, kde se skrývají nejrůznější nebezpečí v podobě ostrých předmětů na cestách. Někdy se ale pejsek přihlásí s problémem sám, buď nosí nohu zvednutou, nebo na ní došlapuje velice opatrně. Pokud se tak stane, je třeba tlapku zkontrolovat a případné nežádoucí předměty odstranit a poté poranění ošetřit.
Tento Ochranný gel na psí tlapky představuje ideální ochranu pro tlapky našich čtyřnohých přátel. Ošetřující účinek Aloe Vera je ideální k ošetření zjizvené či jinak porušené kůže na tlapkách, zároveň také poskytuje ochranu, regeneraci a hydrataci polštářkům tlapek. Přípravek dokáže hojit prasknutí kůže, odřeniny a škrábance.
Přípravek také oceníte obzvláště v zimě, kdy dokáže pejsky velmi potrápit posypová sůl, chlad a vlhko, a proto je vhodné jim packy pravidelně mazat ještě před procházkou. Gel má hřejivý efekt, což v zimě pejsek ocení. Samozřejmostí je neutrální pH.

Návod k použití:
Naneste na poraněné místo či tlapku a lehce vmasírujte.

Velikost balení: 50 ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty

Mast na tlapky a drápky pro psy TOPVET 50ml
167 Kč
5362