Doprava nad 1799 Kč do 30kg po ČR zdarma!

Life Gold - Support Cancer

Značka: PetWellBeing

Dávka na 60 - 120 dní pro 10kg psa

Varianta:
Dostupnost Vyprodáno
2 200 Kč –90 % 214 Kč
Life Gold - Support Cancer
Značka: PetWellBeing
Life Gold - Support Cancer
Akce
2 200 Kč –90 %

Life Gold - Support Cancer

Veterinární přípravek pro psy a kočky.

Přírodní podpora léčby pro zvířata s rakovinou

Obsah: 59 ml = Dávka na 60 dní pro 10kg psa

  • Pomáhá zvládat příznaky rakoviny
  • Podporuje imunitní systém
  • Podporuje životně důležité systémy detoxikace 
  • Pomáhá redukovat oxidační stres
  • Podporuje antioxidační funkci
  • Podporuje dlouhodobé zdraví

Užití: Doporučuje se pro podporu detoxikace a udržení zdraví. Podporuje imunitní systém a pomáhá redukovat oxidativní stres.

Návod k použití: 2 x denně přímo do tlamy 1 kapka/ 1 kg ž. hm. až do hmotnosti 25 kg. Při hmotnosti 25 kg a více kg přidejte 1 kapku na každé 2 kg ž.hm. zvířete.

Před použitím protřepat.

Složení: 1ml (20 kapek) obsahuje 360 mg extraktu z bylin

Patentované složení bylin:

Rezavec šikmý-Čaga – celá rostlina (Inonotus obliquus)**

Parazitický typ dřevokazné houby, která roste především na břízách a právě díky březovým šťávám má nejsilnější léčivé účinky. Tato houba je známá pro své přirozeně se vyskytující antioxidanty, které zpomalují proces stárnutí a pomáhají chránit buňky před poškozením volnými radikály. Obsahuje polysacharidy, které se používají pro udržení zdravého imunitního systému. Léčivá houba chaga je v současné době předmětem bádání celé řady vědců pro potencionální protirakovinné účinky

Benedikt lékařský - nať (Cnicus benedictus)*

Dlouhodobě používaná tradiční bylina, uznávaná pro své detoxikační, antibakteriální a protinádorové vlastnosti, stejně jako pro její antioxidační složky a regeneraci buněk. Podporuje a tonizuje zažívání, stimulací tvorby trávících šťáv a žluče. 

Lopuch větší – kořen (Arctium lappa)*

Lopuchový kořen je používán pro své detoxikační účinky. Jako silný antioxidant napomáhá při ochraně jater a působí antikarcinogeně. Podporuje zdravou chuť k jídlu a je vhodný jako součást rekonvalescence.

Jetel luční – kvetoucí nať (Trifolium pretense)*

Má mírný účinek na „čištění krve“ od toxinů. Obsahuje  důležité vitamíny a minerály, které poskytují snadno vstřebatelnou  výživovou hodnotu. Také povzbuzuje chuť k jídlu.

Šťovík kyselý – nať (Rumex acetosella)*

Šťovík je bohatým zdrojem vitamínu C a minerálních látek, tato bylina je široce používána pro lymfatické zdraví, pro zdraví trávicího traktu a kvůli silným detoxikačním účinkům.

Jilm červený – kůra (Ulmus rubra)**

Jedna z nejznámnějších bylin, která rozpouští „hleny“ uložené ve tkáních, žlázách a nervech. Po staletí je v severní Americe používána pro zklidnění zažívacího traktu a absorbci toxinů. Je velmi výživná a obsahuje velké množství antioxidantů.

Reveň dlanitá - kořen (Rheum palatum)

Efektivně se využívá při snížené chuti k jídlu, při poruchách zažívání k normalizaci stolice. V malých dávkách zastavuje průjem, ve vyšších naopak působí jako projímadlo. Velmi jemně pomáhá tělu vylučovat nahromaděné škodliviny přes útroby.

... 360 mg na ml (20 kapek / ml)

Byliny pocházejí * z kontrolovaného ekologického zemědělství nebo ** z volné přírody.

Testováno na čistotu.

Pomocné látky: Deionizovaná voda, přírodní aroma slaniny, rostlinný glycerin.

Upozornění:  Bezpečné použití u březích zvířat nebo zvířat určených k chovu nebylo prokázáno. Pokud se stav zvířete zhoršuje nebo nelepší, přestaňte přípravek podávat a poraďte se se svým veterinářem. Doporučujeme zhodnocení zdravotního stavu zvířete před použitím tohoto výrobku.

Nepoužívejte během březosti, kojení a při užívání léků na ředění krve. Přestaňte podávat při slabosti nebo zvracení.

Výsledky se mohou lišit u jednotlivých domácích mazlíčků.

Držitel rozhodnutí o schválení : Tomáš Koníček, Cihlářská 395, 688 01 Uherský Brod, ČR

Skladujte v temnu a suchu při teplotě do 25°C

Uchovávejte mimo dosah dětí.

Pouze pro zvířata

V případě náhodného předávkování, okamžitě kontaktujte lékaře.

Číslo schválení VP: 067-17/C

Vyrobeno v USA

Dopřejte svému mazlíčkovi tu nejlepší šanci na vysokou kvalitu života!

Hovořili jste se svým veterinářem a on vám řekl, jaké jsou vaše možnosti. U některých druhů rakoviny může běžná léčba pomoci, ale ve většině případů prognóza nebývá příznivá.   

Stejně jako u lidské rakoviny, přesné příčiny rakoviny u zvířat nejsou obvykle známy. Víme, že genetika může být možným faktorem, a jiné faktory mohou být spojeny s:

  • Dietou (například potravinové přísady, atd)
  • Prostředím (znečištěná voda a vzduch, atd.)
  • Pokročilým věkem a stresem

Všechny tyto faktory mohou oslabit imunitní systém a tím i přirozenou schopnost bojovat proti rakovinným buňkám.

Udržováním odolného imunitního systému Vašeho mazlíčka, pomáháte udržovat jeho náladu pozitivní a podpoříte tak schopnost vašeho zvířete vypořádat se s rakovinou. 

Co je Life Gold-Cancer Support?

Life Gold-Cancer Support je produkt vyvinutý pro zvířata, u kterých je ohrožena kvalita jejich života. V takových případech je potřeba odolný imunitní systém a ochrana proti volným kyslíkovým radikálům. Zvířata s oslabeným imunitním systémem mohou být vystavena riziku působení účinku oxidačního poškození. V pozdějších fázích může poškození nabývat na klinicky zjevných příznacích jako je ztráta hmotnosti, nechutenství, slabost, nevysvětlitelné zvracení, abnormální výrůstky nebo otoky a mnoho dalších symptomů. Vidíte-li některý z těchto příznaků nebo cokoli jiného, požádejte o radu svého veterináře.

S vědomím, že čerpáme z tradičního i vědeckého výzkumu bylin, jsme zkonstruovali zcela přírodní extrakt s využitím bylinek z celého světa. Tento produkt je opravdové zlato, protože kvalita života vašeho domácího mazlíčka potřebuje podporu.

Life Gold-Cancer Support pomáhá zajistit, aby životně důležité detoxikační systémy těla  fungovali správně a aby játra, ledviny, střeva, plíce a kůže tak plnily svou funkci a odstraňovaly odpadní produkty z těla. Byliny v tomto produktu obsažené také pomáhají k správné funkci lymfatického systému, jež je důležitou součástí imunitního systému.

Life Gold-Cancer Support podporuje u vašeho mazlíčka dlouhodobou životaschopnost.

Jak se Life Gold-Cancer Support používá?

Life Gold-Cancer Support řeší rostoucí potřebu adekvátně řešit negativní účinky volných radikálů na činnost orgánů u zvířat.

Life Gold-Cancer Support poskytuje podporu antioxidačních funkcí v těle a může snížit poškození volnými radikály. Tento produkt můžete bezpečně dlouhodobě používat a účinně tak napomáhat tělu vylučovat toxiny přirozenou cestou eliminace.

I když je váš mazlíček zdravý, můžete jednou nebo dvakrát ročně podávat přípravek Life Gold, jelikož velmi pomáhá zajištění optimálních funkcí detoxikačních systémů v organismu. Poskytuje tak základ pro dlouhodobé zdraví.

Co jsou volné radikály?

Jednoduše řečeno, volné radikály jsou nestabilní molekuly v tělech živočichů (včetně člověka), které se snaží stabilizovat sebe tím, že „kradou“ z jiných molekul. Když to udělají, vytváří nové volné radikály. Pokud volné radikály pokračují v tomto druhu kaskádové reakce mohou nakonec způsobit poškození buněk. Antioxidační podpora neutralizuje tyto volné radikály tím, že je stabilizuje. (Oxidační stres je stejný, jako poškození volnými radikály).

Jak se volné radikály dostávají do těla?

Některé volné radikály jsou běžně přítomné v těle, ale více se hromadí, tím jak stárneme. Množství volných radikálů se může zvyšovat, když jsme vystaveni záření, cigaretovému kouři, herbicidům a toxickým chemickým látkám, včetně mnoha domácích čističů a venkovního znečištění. 

Způsob jak snížit expozici vašeho mazlíčka vůči toxinům, je vyhnout se potravinám, které obsahují herbicidy / pesticidy nebo maso vyrobené s růstovými hormony. Vdechování cigaretového kouře nebo výfukových plynů, kumulativní záření z rentgenového záření a silné chemikálie v přípravcích proti blechám a klíšťatům všechny tyto faktory, přispívají k oxidačnímu stresu. 

Proč si vybrat Life Gold-Cancer Support pro vašeho mazlíčka?

Tento produkt je připravován z certifikovaných, ekologicky pěstovaných a eticky sklizených divoce rostoucích bylin. Správná výrobní praxe: Všechny naše produkty  jsou vyráběny v zařízení, které dodržuje správnou výrobní praxi.

 

 

 

Full Sprectrum Extract: Plné biochemické spektrum bylin zachováváme s cílem zajistit komplexní účinnost extraktu. Všechny suroviny jsou testovány pro identifikaci a pro potvrzení čistoty.

Každá šarže je testována:  Každá šarže veterinárního přípravku Life Gold-Cancer Support je testována s cílem zajistit co nejvyšší kvalitu a účinnost. 

Facility FDA-Registrované: Náš výrobní závod je registrován FDA. Postupy kontroly striktní kvality jsou pečlivě sledovány.

FDA Centrum pro veterinární medicínu pokynů: PetWellbeing.com pracuje v souladu s ustanoveními praktik MSO pro výrobu potravinových doplňků. Dodržováním těchto národních směrnic je vždy zajištěno, že splňujeme naše standardy kvality týkající se požadavků FDA pro lidské zdravotní doplňky.

Medical Advisory: Správní rada se skládá z pěti veterinářů, každý z různých aspektů veterinární medicíny. Zaměřují se vždy na každý produkt s použitím aktuálních vědeckých výzkumů a klinických znalostí.

PetWellbeing.com je členem BBB

 

Kdo dělá Life Gold?

Veterinární přípravek Life Gold-Cancer Support je vyroben PetWellbeing.com, která byla založena v roce 2001. Co je naším cílem? Přinést moudrost a zkušenosti našich holistických veterinářů, do Vašich domovů pro dlouhý a zdravý život vašeho domácího mazlíčka. Když je váš mazlíček zdravý; budete spokojeni.

Pro naplnění naší vize, naši celostní veterinární lékaři vyvíjejí formule účinných bylin prověřených časem, v souladu s integrací nejnovějších vědeckých výzkumů. Naším cílem je vyrábět nejlepší výrobky pro vaše domácí mazlíčky.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: