Doprava nad 1799 Kč do 30kg po ČR zdarma!

Kong Stuff a Ball dentální hračka plnící 8cm M

Značka: KONG
Dostupnost Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
6.3.2024
402 Kč
Kong Stuff a Ball dentální hračka plnící 8cm M
Značka: KONG

Zábavná hračka pro psy, kterou je možné naplnit snacky, očišťuje zuby a posiluje žvýkací svalstvo.

V současnosti již nemusí psi svoji potravu "lovit". Lov je dnes pro mnohé z našich psů již pouhá hra, která představuje jak duševní tak fyzickou výzvu.

Odkusování a odtrhování masa od kosti kořisti nebylo však prospěšné pro psa pouze k tomu, aby se nakrkmil, nýbrž i k trénování žvýkacího svalstva a čištění zubů. S hračkou Kong Stuff-A-Ball můžete Vašemu psovi tyto potřebné aktivity nabídnout a nahradit. Hračka zabrání dlouhým chvílím a vyloučí také negativní chování psa (okusování bot či jiných věcí v domácnosti). Díky tvaru hračky Kong hračka roluje a skáče nezadržitelně a nevypočítatelně všemi směry, což probudí v psovi jeho lovecké instinkty. Pes bude tento "míček" lovit, pak jej zachytí a bude do něj kousat všude dokola.

Velikost M a L: vhodná pro větší psy jako například: Labrador, Zlatý retrívr, Afghan, Dalmatin nebo Baset. Výška 7,7 - 8,7 cm. Průměr 7,8 - 8,8 cm. Hmotnost 190 gramů.

Upozornění:

Stejně jako u jiných hraček pro psy by si i s touto hračkou mělo zvíře hrát pod dohledem páníčka nebo jiné zodpovědné osoby. Prosíme dbejte na to, aby hračka, s kterou si Váš pes hraje, byla nepoškozená. Stav hračky pravidelně kontrolujte. V případě, že je hračka poškozena nebo jí již chybí některé součásti, tuto hračku prosím nahraďte. Zamezíte tak případnému zranění Vašeho psa.

https://youtu.be/ToaUEd110wE

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty

Kong Classic Large hračka granát 10cm / 240g
287 Kč
299 Kč (–4 %)
3374
Kong Classic Medium hračka granát 8cm / 140g
254 Kč
3375
Kong Classic Small hračka granát 7cm / 60g
168 Kč
3376
Hračka plast + guma Bamboo Feeder plnící míč KONG M 5415