Doprava nad 1499 Kč do 30kg po ČR zdarma!

Kong Easy Treat motivační pasta Puppy 226g

Značka: KONG
Dostupnost Na objednávku
252 Kč
Kong Easy Treat motivační pasta Puppy 226g
Značka: KONG

Kong pasta ve spreji pro štěňátka od osmi týdnů a pro dospělé psy, vyrobeno z kuřecích jater a masa s vitaminy, kalciem a biotinem. Pasta může být použita jako náplň do hraček Kong nebo jako odměna či pamlsek. Pasta se aplikuje do dutiny hračky nebo do vnějších drážek. Pes se snaží pastu vylizovat, což jej zabaví na delší čas. 

Složení:

Syrovátka, sojový olej, voda, mléko, škrobová moučka, maltóza, kuřecí maso a kuřecí játra, kyselina mléčná, sůl, sýrová kultura, enzymy, sulfát zinku, selen, kalcium, sulfát železa, oxid manganatý, sulfát mědi, B–biotin (hlavní složky). Jakostní znaky: proteiny 3 %, tuky 23 %, vláknina 1 %, popel 0,5 %, vlhkost 53 %. Vitaminy: vitamin E, B12, A, C, B6, B1, vitamin B2 a zdroj vitaminu D3.

Použití: 

Hračku Kong držte v jedné ruce, prstem druhé ruky stlačte trysku aplikátoru, při aplikaci držte nádobu aplikátorem dolů pod úhlem 45° a ústí aplikátoru nasměrujte dovnitř hračky Kong nebo do rýh dentálních hraček Kong. Doporučené množství pasty na jednu aplikaci je 2-3 g . Určeno pro štěňata a dospělé psy.

Kategorie: Kong pamlsky
Hmotnost: 230 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty

Hračka guma Puppy granát KONG M
227 Kč
5228
Hračka guma Puppy granát KONG S
168 Kč
5229
Hračka guma Puppy granát KONG XS
151 Kč
5230