Dromy Collagen 900 g - Happytails

DOPRAVA NAD 1 499 Kč a do 30 kg po ČR ZDARMA!!!

Dromy Collagen 900 g

Dávka na 30 DNÍ pro koně o hmotnosti 600 kg

new
Značka: Dromy
Kategorie: Kloubní výživa
Dostupné varianty

SPECIFIKACE PRODUKTU
KOLAGENNÍ PEPTIDY PRO INTENZIVNÍ REGENERACI POHYBOVÉHO APARÁTU
Kolagen je nejdůležitější bílkovinou v organismu savců. Je hlavní stavební látkou kostí, kloubů, chrupavek, vazů, šlach, cév, kůže a kopyt. Kloubní chrupavky tvoří ze 70 % kolagen. Charakteristickou vlastností molekuly kolagenu je tedy pevnost. Jeho nejmenší stavební jednotkou jsou aminokyseliny
- směs kolagenních peptidů, které podmiňují mechanické vlastnosti kloubní chrupavky, především její pevnost a pružnost. Perorálně podané kolagenní peptidy dodávají potřebné stavební látky pro obnovu kloubní chrupavky i ostatních tkání kloubního systému, kloubního pouzdra, vazů i šlach. Zabraňují dalšímu úbytku chrupavek, zlepšují hybnost a zmírňují bolestivost. Zvyšují hustotu kostní tkáně a umožňují lepší vazbu minerálních látek. Chrupavkou kumulované kolagenní peptidy jsou schopné přimět chrupavkové i kostní buňky k produkci mladých kolagenních řetězců, což přispívá k regeneraci kloubních chrupavek.
Indikace doplňkového krmiva: pro urychlení regenerace poúrazové a pooperační péče o pohybový aparát, při onemocnění vazivového a kloubního aparátu a šlach, při ztuhlosti a snížení pohyblivosti u starších koní.
Doplňkové krmivo pro koně složení v 1 kg: kolagenní peptidy CHP 100%.
Doporučení:
S ohledem na směs látek řadících se do skupiny SYSADOA - symptomaticky pomalu působící látky,  doporučené dávkování 2 x ročně po dobu 60 – 90 dní.
Doporučené dávkování: 30 g denně do krmné dávky, pro koně o hmotnosti 550 - 600 kg.
Balení: 900 g