Dromy Vital C - HORSE 1500g - Happytails

Dromy Vital C - HORSE 1500g

new
Značka: Dromy
Kategorie: Imunostimulace

Produkt je momentálně nedostupný.

Vital - C je herbální doplňkové krmivo pro všechny kategorie koní, obsahující přírodní zdroj vitaminu C a další biologicky aktivní látky (bioflavonoidy, karotenoidy, rutin, vitaminy).
Všechny bylinné složky jsou pro optimální působení na organismus ve vyváženém poměru. Kombinace bioaktivních látek, ve své přírodní čistotě působí komplexně na celý organismus a jeho metabolické funkce. Jednotlivé složky se spolu vzájemně podporují a násobí své vlastnosti.
Pozitivně ovlivňují biologickou dostupnost vitaminu C a organismus tyto látky, velmi snadno vstřebává. V rostlinných pletivech najdeme přírodní vitaminy a minerály a další zdraví prospěšné látky ve své původní, tedy té nejčistší a nejhodnotnější podobě. Zdroje vitaminů od podzimního do jarního období začínají být důležitou součástí krmné dávky. V současné době klademe velký důraz na zdroj, ze kterého vitaminy pochází.
Vitamin C se řadí mezi silné antioxidanty, chrání organismus před negativním vlivem škodlivých, volných radikálů z okolního prostředí. Výrazně se podílí, na funkci imunitního systému přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání.
Je nezbytný pro energetický metabolismus a přeměnu potravy v energii. Podporuje stavbu a udržování zdravých kostí, zubů, chrupavek, dásní a kůže
Je nezbytnou součástí tvorby kolagenu, který je základní pojivovou tkání v těle.
Přispívá k absorbci železa z krmné dávky.
Doporučujeme užívat: 
jako každodenní součást krmné dávky od podzimního do jarního období suplementaci vitaminu C v přírodní formě, při výskytu oslabené imunity, při opakovaných infekcí dýchacích cest.
Dávkování: 
1 hrst bylin - ± 50 g pro koně o hmotnosti 550 – 600 kg.
Doplňkové krmivo pro koně - složení: 
Fructus cynosbati – Růže šípková plod,
Echinacea purpurea herba/ radix – Echinacea purpurea nať/kořen,
Urtica dioica folium / radix – Kopřiva dvoudomá nať / kořen,
Hibiscus flos – Ibišek Sůdánský květ,
Mrkev obecná,
Malpighia glabra - Acerola tropická třešeň,
Linum Usitatissimum Linaceae – lněné semínko,
Ascophyllum nodosum – mořská řasa,
Vaccinium vitis-idaea L. – Brusnice brusinka plod,
Goji – Kustovnice čínská,
Sambuci fructus – Bez černý plod.
Balení: 1500 g