SYPET Irský mech 355g - Happytails

DOPRAVA NAD 1 499 Kč ZDARMA!!!

SYPET Irský mech 355g

akce new
Značka: SYPET
Kategorie: Imunostimulace
Dostupné varianty

IRSKÝ MECH

KLOUBY, IMUNITA, DÝCHACÍ CESTY

Sušená mořská řasa. "Přírodní antibiotikum." Zdroj vitamínu B, C, esenciálních nenasycených mastných kyselin a kvalitní vlákniny. Silný antioxidant.

Použití: Zvyšuje vstřebatelnost všech potřebných živin. Vhodné je používat jej při kloubních potížích zvířat, chronických zánětech horních i dolních cest dýchacích u koní. Působí protizánětlivě a významně posiluje imunitní systém. Zvyšuje hladinu energie. 

Dávkování: Na 25 kg váhy podáváme 50 ml ráno a 50 ml večer.

Příprava na denní dávku na 25 kg zvířete: 7,5 g řasy vaříme ve 100 ml vody 20 min. Zchladíme, rozdělíme napůl a mícháme do krmné dávky ráno a druhou polovinu večer. Nepoužívejte déle než 14 dní v kuse. Doporučujeme udělat alespoň měsíční pauzu.

Složení: červená řasa Karagen

Analytické složky: hrubý protein 6 %, hrubé oleje a tuky 2 %, hrubý popel 25 %

Skladování: Uchovávejte v suchu a chladu, mimo přímé sluneční záření.

Balení: 355 g

SYPET   Zpět ke kořenům

Sypet je přírodní řada doplňků stravy pro zvířata bez konzervantů a přidané chemie. Cílem je, se ve stravě zvířat vrátit ke kořenům, tedy k přírodní a přirozené stravě, která minimálně zatěžuje organismus. Všechny nutričně důležité látky pro tělo jako vitamíny, aminokyseliny, minerály, enzymy a stopové prvky hledá pouze v přírodních zdrojích a ve využitelné organické formě.

Posláním značky Sypet je fyzická i duševní pohoda vašeho zvířete. Můžete dát vědět, jak se to daří na sypu@sypet.cz.