Immuneregen pro psy a kočky (IR IMUNITA A REGENERACE) - Happytails

Immuneregen pro psy a kočky (IR IMUNITA A REGENERACE)

akce new
Značka: Vetim
Kategorie: Imunostimulace
Dostupné varianty

Veškeré unikátní biologicky aktivní látky, které stojí za jeho mimořádnými výsledky v praxi, zůstávají v jeho složení zachovány, a navíc je obohacen dalšími čistě přírodními přísadami pro umocnění jeho efektu v rámci synergického působení (vyšší obsah vitaminů B - komplexu extraktem fermentovaných kvasnic + přídavek specifického druhu spiruliny přispívající k optimální acidobazicitě).

JEHO POUŽITÍ U NEMOCNÝCH ZVÍŘAT:

Pro výrazné posílení imunity. Při kožních onemocněních - dermatitidy, ekzémy, včetně závažných forem (napomáhá znovuosrstění). Při svědivosti - lízání - změněných oblastí, jak u autoimunitních, tak i u onemocnění doprovázených pruritem; pooperačních ran. Účinný při průjmových onemocněních. Snižuje počet respiračních onemocnění. Při nákazových a zánětlivých onemocněních. Při nádorových onemocněních. Zkracuje dobu rekonvalescence po operacích (zejména v dutině břišní a na kostech)

POUŽITÍ U ZDRAVÝCH ZVÍŘAT:

Zvyšuje celulární buněčnou odezvu po vakcinaci. Zlepšuje metabolismus a konverzi krmiva. Udržuje zdraví a vitalitu. Podporuje apetit. Pozitivní přínos v oblasti reprodukce. Zlepšuje vitalitu a lesk srsti. U mladých zvířat zlepšuje kvalitu kostí. Zmírňuje dopad stresových situací.

Dávkování:

Psi 1g/10kg tělesné váhy/den, kočky 1g/zvíře/den
Prvních deset dní podávejte dvojnásobek denní dávky
 

Složení:

Vitaminy A, B1, D, E, beta-karoten, niacin
Makro a mikro prvky - mj. Ca, Na, K, Mn, Mg, S, Fe, Zn, Se
Esenciální aminokyseliny mj. lysin, metionin
Obsah bílkovin 16,8%, tuky 3,7%

Immunovet je 100% přírodní produkt, netoxický, vedlejší účinky nezjištěny.
Skladujte v suchu při běžné pokojové teplotě