Doprava nad 1799 Kč do 30kg po ČR zdarma!

Equinox Muscle 3 kg

Značka: Skotan
Položka byla vyprodána…
Dostupnost Do týdne u Vás
1 681 Kč –4 % 1 610 Kč
Equinox Muscle 3 kg
Značka: Skotan
Equinox Muscle 3 kg
1 681 Kč –4 %

OPTIMÁLNÍ ROZVOJ SVALOVÉ TKÁNĚ
PODPORUJE SPRÁVNÝ METABOLISMUS SVALŮ
PODPORUJE REGENERACI SVALOVÝCH VLÁKEN

Minerální doplňkové krmivo EQUINOX MUSCLE je produkt založený na unikátním kmeni kvasinek druhu Yarrowia lipolytica, který je bohatý na biologicky aktivní látky, zejména vitamíny skupiny B, nenasycené mastné kyseliny a širokou škálu mikro a makroprvků. Kromě toho se kvasinky Yarrowia lipolytica vyznačují vysokým obsahem mananů, beta-glukanů a snadno stravitelného proteinu s jedinečným aminokyselinovým profilem.

Přípravek EQUINOX MUSCLE obohacený hořčíkem, manganem a rýžovými otrubami, bohatý na gamma-oryzanol, podporuje rozvoj svalové hmoty a fungování celého svalového aparátu. Přídavek vitamínu E a spiruliny zkracuje dobu regenerace svalů po tréninku a celá škála aminokyselin podporuje správnou strukturu svalů. Hloh obsažený v EQUINOXU MUSCLE podporuje krevní průtok a okysličení ve svalové tkáni.

SLOŽENÍ:
Kvasinky Yarrowia lipolytica (zdroj vitamínů,aminokyselin, makro a mikroprvků a bioaktivních látek), rýžové otruby,chelát hořečnatý, uhličitan vápenatý, spirulina, hloh, ovocné aroma, vitamín E (alfa-tokoferyl acetát), chelát manganu, seleničitan sodný.
Denní dávka přípravku obsahuje 1,6 mg selenu.

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ:
8 g / 100 kg tělesné hmotnosti / den (40 g / 500 kg tělesné hmotnosti / den).
• Jedna odměrka obsahuje 16 g produktu.

OBSAH: 3 kg

Kategorie: Svalový aparát
Hmotnost: 3 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: