Doprava nad 1499 Kč do 30kg po ČR zdarma!

Equinox Joints

Značka: Skotan
Varianta:
Dostupnost Do týdne u Vás Do týdne u Vás Zvolte variantu
1 419 Kč od 1 419 Kč –10 % - až –10 % 1 264 Kč 2 370 Kč od 1 264 Kč
Equinox Joints
Značka: Skotan
Equinox Joints
1 419 Kč od 1 419 Kč –10 % - až –10 %

NAPOMÁHÁ SPRÁVNÉ FUNKCI KLOUBŮ A ŠLACH
PODPORUJE REGENERACI KOSTNÍ TKÁNĚ
NAPOMÁHÁ BUDOVAT SPRÁVNOU STRUKTURU POJIVOVÝCH TKÁNÍ

Produkt je určen pro koně s problémy pohybového aparátu.

Minerální doplňkové krmivo EQUINOX JOINTS je produkt založený na bázi jedinečného druhu kvasinek Yarrowia lipolytica a bioesterů mastných kyselin omega 3 a 6. Výrobek je charakteristický vysokým množstvím biologicky aktivních látek, zejména vitaminů skupiny B, nenasycených mastných kyselin a širokou škálou mikro a makroprvků.

Kvasinky Yarrowia lipolytica se vyznačují vysokým obsahem mananů, beta-glukanů a snadno vstřebatelných bílkovin s jedinečným aminokyselinovým profilem.

Představuje jedinečné složení látek podporujících osteoartikulární systém koní a bránících tvorbě degenerativních změn. Díky vysoké biologické dostupnosti živin přípravek v organismu rychle kompenzuje minerální nedostatky, obohacuje tělo aminokyselinami a plní důležitou roli při rekonstrukci a regeneraci kloubní chrupavky.

Aktivní složky přípravku EQUINOX JOINTS se účastní syntézy kolagenu typu I a II. Chondroitin ovlivňuje produkci proteoglykanů kloubní chrupavky, a tím podporuje její regeneraci, zatímco glukosamin podporuje produkci synoviální tekutiny.

SLOŽENÍ:
kvasinky Yarrowia lipolytica, bioetylestery mastných kyselin omega-3,6 získané z lněného oleje, uhličitan vápenatý, chondroitin sulfát, glukosamin sulfát, MSM (organická síra), vitamin C (kyselina L-askorbová), chelát zinku, chelát mědi, chelát manganu, L-glutamin, L-prolin, L-arginin, ovocné aroma.

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ:
8 g / 100 kg tělesné hmotnosti / den (40 g / cca 500 kg tělesné hmotnosti / den)
1 odměrka = 16 gramů

OBSAH: 1,5 kg, 3 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: