Doprava nad 1499 Kč do 30kg po ČR zdarma!

Equinox Hooves 2,5 kg

Značka: Skotan
Dostupnost Do týdne u Vás
1 554 Kč
Equinox Hooves 2,5 kg
Značka: Skotan

URYCHLUJE PŘÍRŮSTEK KOPYTNÍ ROHOVINY, PŮSOBÍ PROTI PLÍSNÍM A INFEKCÍM STŘELKY, OMEZUJE PRASKÁNÍ KOPYTA

Minerální doplňkové krmivo EQUINOX HOOVES je produkt založený na unikátním kmeni kvasinek Yarrowia lipolytica, který je bohatý na biologicky aktivní látky, zejména vitamíny skupiny B, nenasycené mastné kyseliny a širokou škálu mikro a makroprvků. Kromě toho se kvasinky Yarrowia lipolytica vyznačují vysokým obsahem mananů, beta-glukanů a snadno stravitelných bílkovin s jedinečným aminokyselinovým profilem.
Produkt je obohacený o biotin, zinek, měď, hořčík a mangan je určen pro koně s problémy s kopyty. Podporuje pravidelný růst zdravé kopytní rohoviny, chrání před praskáním stěn, posiluje a vyživuje celé kopyto.
Díky přídavku vitamínu C a třapatce nachové má přípravek protizánětlivé vlastnosti, snižuje riziko infekce uvnitř kopyta a zabraňuje hnilobě kopyt. Pohanka zlepšuje cirkulaci krve uvnitř kopytního pouzdra.

SLOŽENÍ:
kvasinky Yarrowia lipolytica (zdroj vitamínů, aminokyselin, makro a mikroživin a biologicky aktivních látek), jablečná šťáva, uhličitan vápenatý, lněný olej, chelát hořečnatý, pohanka, ovocné aroma, biotin, chelát zinku, třapatka nachová (Echinacea purpurea), vitamin C (kyselina L-askorbová), chelát mědi, chelát manganu, seleničitan sodný.
Denní dávka přípravku obsahuje 225 μg selenu.

ÚČEL:
Produkt je určen pro koně s problémy s kopyty.

DÁVKOVÁNÍ:
10 g / 100 kg tělesné hmotnosti / den (50 g / kůň 500 kg tělesné hmotnosti / den)
• Jedna odměrka granulí obsahuje 16 g produktu.

OBSAH: 2,5 kg

Kategorie: Péče o kopyta
Hmotnost: 3 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: