Doprava nad 1499 Kč do 30kg po ČR zdarma!

Equinox Electrolyte prášek

Značka: Skotan
Varianta:
Dostupnost Do týdne u Vás Do týdne u Vás Zvolte variantu
1 426 Kč 771 Kč od 771 Kč
Equinox Electrolyte prášek
Značka: Skotan

DOPLŇUJE ELEKTROLYTY
PŘEDCHÁZÍ DEHYDRATACI
ZLEPŠUJE CELKOVOU KONDICI A REGENERUJE

Minerální doplňkové krmivo EQUINOX ELECTROLYTE je založené na jedinečných kvasinkách Yarrowia lipolyticakteré se vyznačují množstvím biologicky aktivních látek, zejména vitamínů skupiny B, nenasycených mastných kyselin a širokou škálou mikro a makro prvků.
Kromě toho se kvasinky Yarrowia lipolytica vyznačují vysokým obsahem mananů, beta-glukanů a snadno stravitelného proteinu s jedinečným aminokyselinovým profilem.
EQUINOX ELECTROLYTE doplňuje hladinu ztracených elektrolytů a účinně snižuje riziko dehydratace. Přípravek s kvasinkami Yarrowia lipolytica a přidáním cenných elektrolytů, vitamínů a glukózy.
Organické formy minerálů v podobě biokomplexů kvasinek jsou v trávicím traktu snadno spotřebovávány, transportovány a vstřebávány. Účinné látky přípravku podporují fyzickou kondici a rychlou regeneraci po intenzivním výkonu.

SLOŽENÍ:
kvasinky Yarrowia lipolytica, kvasinky Yarrowia lipolytica se selenem, chlorid sodný, chlorid draselný, uhličitan vápenatý, chelát hořečnatý, glukóza, vitamín E (α-tokoferol), vitamin C (kyselina L-askorbová), ovocné aroma

POUŽITÍ:
20 g / 100 kg denně (100 g / kůň 500 kg denně) jako doplněk koncentrovaného krmiva nebo vody

OBSAH: 1,5 kg, 3 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: