Doprava nad 1799 Kč do 30kg po ČR zdarma!

Dromy Extrudo ALFALFA FIBRE 1000 g

Značka: Dromy
Dostupnost Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
6.3.2024
169 Kč –14 % 144 Kč
Dromy Extrudo ALFALFA FIBRE 1000 g
Značka: Dromy
Dromy Extrudo ALFALFA FIBRE 1000 g
Výprodej
169 Kč –14 %

Základní vstupní surovinou pro extruzi je rostlina Medicago sativa - Alfalfa - vojtěška a další suroviny rostlinného původu brambory a sojová vláknina.Nová příloha neobsahuje žádné konzervanty ani syntetická barviva. 

Díky procesu extruze a výběru vhodných surovin jsou z nutričního hlediska, zajímavým typem přílohy, obsahující tzv.pomalu stravitelné škroby (slowly digestible starch).Jejich předností je pomalý nárůst hladiny glukosy v krvi a udržení její hladiny na konstantní úrovni, oproti rychle stravitelnému škrobu s vysokým maximem a rychlým poklesem. Při pomalém trávení nedochází k tak rychlému nárůstu hladiny krevního cukru, což je zásadním faktorem nejen pro udržení tělesné hmotnosti, ale i pro zajištění vyrovnané výkonnosti organismu.  Předností této extrudované přílohy je vysoká nutriční hodnota, lehká stravitelnost a obsah vlákniny.

Vojtěška je hojně využívána při překyselení organismu, nechutenství, poruchách trávicího traktu, při revmatických bolestech a jako diuretikum působí proti otokům. Díky vysokému obsahu chlorofylu vykazuje antiseptické, antioxidační a protizánětlivé vlastnosti, podílí se na detoxikaci nežádoucích látek v organismu. Má příznivý vliv na celkový metabolismus, napomáhá udržovat hladinu krevního cukru na vyvážené úrovni a přispívá ke komplexnímu využití živin z potravy.

Vojtěška – pícnina bohatá na proteiny, isoflavony, kumestany, triterpeny, saponiny, které snižují hladiny sérového cholesterolu (bez ovlivnění HDL), dochází ke snížení absorpce cholesterolu a zvyšuje se sekrece neutrálních sterolů a žlučových kyselin. 

Listy obsahují výrazné množství vápníku – Ca, dále obsahuje prvky Cu, Fe, Mg, P, K, Si, Zn, Se, 

mangan – Mn přispívá k antihyperchlesterolemickému působení.

Vitaminy A, B1, B12, C, D, E, β- karoten, lutein, vitamin K₄ - zvyšuje krevní srážlivost.

V kombinaci s bramborovou bílkovinou a sojovou vlákninou doporučujeme jako přílohu k syrové nebo vařené stravě. 

Jedná se o extrudovaný výrobek, u kterého dochází, s ohledem na krátkodobý výrobní proces, k rozsáhlým kvalitativním změnám, které vedou ke zvýšení stravitelnosti a dostupnosti živin a inaktivaci antinutričních látek. Produkt je bez chemických konzervantů a barviv. Bezpečný pro březí i laktující feny a štěňata v růstu. 

Vyrobeno podle norem GMP. 

Doplňkové krmivo je vhodné pro všechny kategorie psů, bez věkového omezení.

Doplňkové krmivo pro psy složení: 

Medicago sativa, vojtěška - Alfalfa, bramborová bílkovina, sojové slupky.

Deklarované jakostní znaky: vápník -  Ca - 1,4%, fosfor - P - 0,2%.

Nutriční doplňkové látky v kg - vitaminy: 

vitamin A 10,000 iE, vitamin D3 1,000 iE, vitamin E jako alfatokoferol 25 mg.

Dávkování: Podávejte v množství dle aktuální hmotnosti psa.

Návod k použití: příloha se nevaří. Přílohu zamíchejte do vlhkého krmiva, přelitím vlažnou vodou, vývarem, mlékem. Při zkrmování v suchém stavu, zajistěte dostatečné množství čerstvé a čisté vody.

Balení:  1000 g.

Kategorie: BARF doplňky pro psy
Hmotnost: 1.1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: