Doprava nad 1499 Kč do 30kg po ČR zdarma!

Dia Feli 6x3 g (Alfavet) - pro kočky proti průjmu

Značka: Altercan
Do 3 kg: 1 sáček (3 g), nad 3 kg: 2 sáčky (6 g)
Dostupnost Do týdne u Vás
285 Kč –3 % 276 Kč
Dia Feli 6x3 g (Alfavet) - pro kočky proti průjmu
Značka: Altercan
Dia Feli 6x3 g (Alfavet) - pro kočky proti průjmu
285 Kč –3 %

Pro kočky proti průjmu - prášek ke zmírnění akutních resorpčních poruch střeva (průjmu)
Důležité výživově fyziologické znaky: Lehce stravitelné samostatné krmivo s vysokým obsahem elektrolytů. Obsahuje rýži a hroznový cukr jako lehce stravitelné samostatné krmivo.
Dia Feli obsahuje výjimečné přírodní složky k regulaci narušených trávicích procesů. Díky silné tvorbě gelu je přípravek Dia Feli vhodný také k usnadnění odchodu trichobezoárů (hairball).
Propektin a bentonit tvorbou gelu chrání a uklidňují sliznice; vážou bakterie, viry, toxiny a jiné škodlivé látky; vysokou schopností vázat vodu zlepšují konzistenci výkalů a chrání před silnými ztrátami tekutin. Propektin a oligosacharidy podporují růst žádoucích zárodků (probiotický účinek) a také motilitu střev při jejich ochabnutí. Bentonit chrání před překyselením střeva.
Elektrolyty vyrovnávají nedostatek elektrolytů vzniklý ztrátami tekutin. Tlumící látky a přírodní organické kyseliny zabraňují překyselení krve odpadními produkty látkové výměny (metabolická acidóza). Lehce stravitelné živiny slouží k dodání rychle využitelné energie. Borůvky, ostružinový list a fenykl tlumí podrážděný zažívací trakt.
K podávání společně s krmivem v průběhu akutního průjmu a po akutním průjmu.
Dávkování: podle tělesné hmotnosti
Do 3 kg: 1 sáček (3 g), nad 3 kg: 2 sáčky (6 g)
V případě potřeby může být dávkování zvýšeno na dvojnásobek.
Během podávání přípravku Dia Feli má být zajištění dostatečný příjem čerstvé vody. Doporučená doba podávání podle rady veterinárního lékaře. Jestliže se během dvou dnů stav nezlepší, je nezbytné konzultovat veterinárního lékaře. Před zahájením podávání je doporučeno vyžádat si radu veterinárního lékaře.
Balení: 6 sáčků á 3 g

Kategorie: Zvracení, průjem a bezoáry
Hmotnost: 0.02 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: