Dromy Játřík 525 g - Happytails
PŘIHLÁSIT SE REGISTRACE
Eur |

Dromy Játřík 525 g

Dávka na 21 DNÍ pro koně o hmotnosti 600 kg

new
Značka: Dromy
Kategorie: Detoxikace
Dostupné varianty

SPECIFIKACE PRODUKTU
PRO CELKOVOU DETOXIKACI A REGENERACI ORGANISMU
PO SPORTOVNÍ SEZÓNĚ I ONEMOCNĚNÍ
Doplňkové krmivo pro koně je zaměřeno především na detoxikaci a regeneraci organismu a odvod kyselin, toxinů a balastních látek z těla. Aktivuje hlavní detoxikační okruhy (játra, ledviny, plíce, tlusté střevo). Doporučuje se užívat po léčbě ATB, NSAD, zánětech trávicího traktu, pooperačních a poúrazových stavech, vysoké sportovní zátěži, ekzémech, alergiích, kožních onemocněních. Vhodné pro stresované a starší koně.
Biologicky aktivní komplex zlepšuje využití látek obsažených v krmné dávce, podporuje a zkracuje medikamentózní léčbu, zlepšuje trávení, peristaltiku žaludku a střev.
Fyzická i psychická pohoda koně úzce souvisí se zdravým zažíváním a správnou funkcí jater.
Ostropestřec mariánský extrakt - obsahuje velké množství aktivních látek - silybin, silydianin, silychristin, chrání a posiluje jaterní buňky a podporuje jejich obnovu. Je mocným antioxidantem, brání poškození buněk a zlepšuje trávení tuků.
Yucca shidigera extrakt - pročišťuje organismus od toxických látek, napomáhá vyplavování kyseliny mléčné ze svalů. Má vliv na stimulaci imunitního systému, příznivě působí na metabolismus buněk vylučujících trávící enzymy, zlepšuje zažívání, využití a vstřebávání potravy.
YEA SACC ®1026 - živá kvasinková kultura - probiotika, která obnovují přirozenou rovnováhu střevní mikroflóry a tím podporují vstřebávání živin.
Chlorella Pyrenoidosa - sladkovodní řasa - nejúčinnější obsaženou látkou je Chlorella růstový faktor
(Chlorella Growth Factor) účinky řasy podporují regeneraci tkání, dělení a růst buněk. Stimulují tvorbu leukocytů mají schopnost likvidovat cizorodé bakterie, stimulují tvorbu lymfocytů, zodpovídajících za syntézu protilátek, které zabezpečují obranyschopnost (imunitu) organismu vůči infekcím.
DL- methionin - detoxikační i antioxidační aminokyselina, je zdrojem nezbytné síry, pomáhá z organismu odstraňovat volné radikály a těžké kovy.
Urtica diodica - Kopřiva dvoudomá - má zcela mimořádné působení na metabolizmus a fyziologické funkce, napomáhá při čištění organismu, zejména v oblasti krve, ledvin a jater, působí pozitivně
při nedostatku železa v krvi, zlepšuje látkovou výměnu.
Indikace doplňkového krmiva: doplňková léčba po aplikaci ATB, NSAID, podpora regenerace jaterní tkáně, podpora detoxikace organismu po sportovní sezóně a onemocnění.
Zootechnické doplňkové látky:
mikroorganismy: Saccharomyces cerevisiae CBS 493,94: 2,5x107 CFU/g
Doporučené dávkování: 25 g na den pro koně o hmotnosti 550-600 kg.
Balení: 525 g
Obsah v 1 kg doplňkového krmiva:

YEA SACC ®1026 400 000 mg
Ascophyllum nodosum 60 000 mg
Kopřiva dvoudomá 200 000 mg
Silybum marianum extrakt 80:1  100 000 mg
Heřmánek lékařský  80 000 mg
DL-methionin  80 000 mg
Yucca shidigera extrakt  60 000 mg