Doprava nad 1499 Kč do 30kg po ČR zdarma!

Dermacton Spray for itchy dogs 100g

Dostupnost Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
3.10.2023
873 Kč
Dermacton Spray for itchy dogs 100g

Přírodní řešení svědění kůže nejen u alergických psíků, které opravdu funguje!

Trpí-li Váš pejsek ztrátou srsti, podrážděním nebo svěděním kůže, můžete vyzkoušet speciální hypoalergenní diety, pravidelné koupání s drahými šampony, nebo léky s obsahem kortikoidů ovšem s rizikem vzniku vedlejších účinků.

Jaké jsou výhody užívání spreje Dermacton pro psy trpící svěděním?

- zcela přírodní složení bez obsahu steroidů

- rychle zastavuje svědění a tím pádem i škrábání

- zklidňuje podrážděnou kůži a tlumí bolest

- podporuje rychlý opětovný růst srsti

- podporuje přirozený proces hojení

- rychlé, snadné a příjemné použití

- jemný a efektivní

- lehký, snadno vstřebatelný

Nyní můžete pomoci svému pejskovi s přípravky řady Dermacton. Každý výrobek je kortikoidů-prostý a zcela přírodní, obsahuje unikátní vzorec esenciálních olejů a rostlinných extraktů, jež přináší úlevu od svědění a zklidňuje podráždění. Tato jedinečná receptura přináší rychlé zklidnění a úlevu od bolesti a svědění kůže zároveň podporuje rychlý opětovný růst srsti. Přírodní řada výrobků Dermacton je výsledkem mnohaletého vývoje a zahrnuje speciální krém, sprej a šampon v kostce. Tento vysoce účinný systém velmi rychle zklidňuje podrážděnou kůži a potlačuje svědění, tím zabraňuje další iritaci kůže v podobě škrábání a kousání. Tyto výrobky již přinesli úlevu tisícům psů různých plemen na celém světě.

Je vhodný pro všechna plemena, a byl již velmi úspěšný pro mnoho konkrétních plemen, která mají problémy s kůží, konkrétně se jednalo o buldoky, stafordšírské bulteriéry, bišonky a westíky.

Složení:

Tato úžasná antibakteriální a protiplísňová receptura vybraných esenciálních olejů a bylinných extraktů je jemná, ale velmi účinná. Obsahuje směs více než 13-ti čistých esenciálních olejů a bylinných extraktů pocházejících z celého světa.

Jedná se o vysoce kvalitní sprej bez jakýchkoliv ropných produktů (tj.vazelína, minerální oleje) a je také prostý veškerých steroidů.

Řada Dermacton velmi rychle zastavuje svědění, zklidňuje jakákoliv podráždění a podporuje rychlý opětovný růst srsti.

Váš pes bude brzy vypadat a cítit se mnohem šťastnější.

Použití:

Dermacton sprej je velmi příjemný a snadno se používá. Jednoduše nastříkejte na všechna svědivá a podrážděná místa na těle. Aplikaci opakujte 1x až 3x denně dle potřeby. Sprej se snadno vstřebává do kůže. Velmi doporučujeme použití v kombinaci se šampónem Dermacton.

 

zdroj: http://www.aromesse.com - 6ti letý pes Hooli (Zlatý retrívr) - trpěl velmi rozsáhlými a závažnými změnami kůže a jeho stav již vyžadoval zásah veterinárního lékaře a celkovou antibiotickou léčbu trvající devět měsíců. Fotografie BEFORE (PŘED) zobrazuje stav kůže po devíti měsíční léčbě antibiotiky. Z tohoto důvodu byl použit Dermacton sprej každý den, ráno a večer v kombinaci se šamponem a již po pár dnech používání byli viditelné změny, podrážděná kůže se zklidnila a začala obrůstat novou srstí. Po měsíci byl Hooli opět spokojený a krásný pes.

Kategorie: Podpora léčby kůže a derivátů pro psy
Hmotnost: 0.13 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: