Doprava nad 1499 Kč do 30kg po ČR zdarma!

Dermacton Shampoo Bar pro psy 100g

Dostupnost Na objednávku
750 Kč
Dermacton Shampoo Bar pro psy 100g

Jedinečné složení šampónu Dermacton Shampoo Bar pro psy je speciálně vytvořené pro psy s problém svědivosti kůže. Zkuste to ještě dnes a získáte čistého, voňavého a svědivých stimulů prostého psa.

Tento revoluční šampon je součástí jedinečné Dermacton řady pro psy se svěděním pokožky. Velmi jemná a zklidňující receptura pomáhá zastavit svědění a zklidnit podráždění kůže. Přitom je toto mýdlo dostatečně jemné, i pro psy s citlivou pokožkou. Skvělé výsledky bez potřeby drsných chemických látek. Šampón může být použit samostatně, nebo v případě komplikovanějších problémů je vhodné použití ve spojení s Dermacton krémem nebo sprejem. Poskytuje rychlou úlevu a zanechává kůži psa hydratovanou zatímco srst je po použití hedvábná a čerstvě vonící.

Použití:

Pro rozsáhlé nebo přetrvávající kožní problémy, použijte tento šampon v kombinaci s našimi dalšími produkty řady Dermacton.

Jednoduše namočte srst vašeho psa i šamponovou kostku a jemně jí vetřete do srsti a napěňte. Promasírujte pěnu do všech oblastí srsti a kůže, v případě potřeby přidejte trochu vody. Nechte působit na srsti po dobu 5 minut, aby přírodní ingredience mohli udělat svou práci, pak dobře opláchněte.

Tento šampon je velmi jemný může být použit tak často, jak je požadováno. I když obecně bychom doporučovali, abyste psy koupali ne více než jednou nebo dvakrát týdně.

 - šampón má antibakteriální a protiplísňové účinky
 - obsahuje velmi jemné, pěnící látky dokonale a beze zbytku se vyplachující ze srsti
- má ekonomické balení ve tvaru kostky mýdla jež tvoří pěnu s minimálním úsilím
- obsahuje čistě přírodní přísady prosté SLS (Sodium LaurylSulfat - což je silné dráždidlo) a SLES (Sodium LaurethSulfate) - také chemicky dráždivá látka.
- šampón je dostatečně jemný a nevysušuje pokožku ani po pravidelném používání

Složení:

Tento úžasný nový šampon obsahuje stejně úspěšný vzorec éterických olejů jako je obsažený v krému a spreji Dermacton, pomáhající zklidnit svědění kůže nebo podráždění pokožky psů.

 

zdroj: http://www.aromesse.com - pes Maylo dlouhodobě trpěl těžkým svěděním kůže, které vyvolávalo záchvaty drbání, škrábání a sebepoškozování po používání řady Dermacton svědění ustalo a s ním zmizely i kožní změny, zejména alopecie(ztráta srsti).

 

zdroj: http://www.aromesse.com - 10ti měsíční fenka Ebony trpěla ztrátou srsti, svědivostí suché hyperkeratózní, lichenifikované, kůže. Již po 2 týdnech používání přípravku Dermacton byly patrné změny k lepšímu. Po 10ti týdnech používání řady Dermacton veškeré kožní problémy zcela zmizely.

 

zdroj: http://www.aromesse.com - 6ti letý pes Hooli (Zlatý retrívr) - trpěl velmi rozsáhlými a závažnými změnami kůže a jeho stav již vyžadoval zásah veterinárního lékaře a celkovou antibiotickou léčbu trvající devět měsíců. Fotografie BEFORE (PŘED) zobrazuje stav kůže po devíti měsíční léčbě antibiotiky. Z tohoto důvodu byl použit Dermacton sprej každý den, ráno a večer v kombinaci se šamponem a již po pár dnech používání byli viditelné změny, podrážděná kůže se zklidnila a začala obrůstat novou srstí. Po měsíci byl Hooli opět spokojený a krásný pes.

Kategorie: Podpora léčby kůže a derivátů pro psy
Hmotnost: 0.13 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: