Doprava nad 1499 Kč do 30kg po ČR zdarma!

Dermacton Cream for itchy dogs 75g

Dostupnost Na dotaz
850 Kč
Dermacton Cream for itchy dogs 75g

Přírodní řešení svědění kůže nejen u alergických psíků, které opravdu funguje!

Trpí-li Váš pejsek ztrátou srsti, podrážděním nebo svěděním kůže, můžete vyzkoušet speciální hypoalergenní diety, pravidelné koupání s drahými šampony, nebo léky s obsahem kortikoidů ovšem s rizikem vzniku vedlejších účinků.

Jaké jsou výhody užívání krému Dermacton pro psy trpící svěděním?

  • zcela přírodní složení bez obsahu steroidů
  • rychle zastavuje svědění a tím pádem i škrábání
  • zklidňuje podrážděnou kůži a tlumí bolest
  • podporuje rychlý opětovný růst srsti
  • podporuje přirozený proces hojení
  • rychlé, snadné a příjemné použití
  • jemný a efektivní
  • lehký, snadno vstřebatelný nemastný krém

Nyní můžete pomoci svému pejskovi s přípravky řady Dermacton. Každý výrobek je kortikoidů-prostý a zcela přírodní, obsahuje unikátní vzorec esenciálních olejů a rostlinných extraktů, jež přináší úlevu od svědění a zklidňuje podráždění. Tato jedinečná receptura přináší rychlé zklidnění a úlevu od bolesti a svědění kůže zároveň podporuje rychlý opětovný růst srsti. Přírodní řada výrobků Dermacton je výsledkem mnohaletého vývoje a zahrnuje speciální krém, sprej a šampon v kostce. Tento vysoce účinný systém velmi rychle zklidňuje podrážděnou kůži a potlačuje svědění, tím zabraňuje další iritaci kůže v podobě škrábání a kousání. Tyto výrobky již přinesli úlevu tisícům psů různých plemen na celém světě.

Je vhodný pro všechna plemena, a byl již velmi úspěšný pro mnoho konkrétních plemen, která mají problémy s kůží, konkrétně se jednalo o buldoky, stafordšírské bulteriéry, bišonky a westíky.

Složení:

Tato úžasná antibakteriální a protiplísňová receptura vybraných esenciálních olejů a bylinných extraktů je jemná, ale velmi účinná. Obsahuje směs více než 13-ti čistých esenciálních olejů a bylinných extraktů pocházejících z celého světa.

Jedná se o vysoce kvalitní krém bez jakýchkoliv ropných produktů (tj.vazelína, minerální oleje) a je také prostý veškerých steroidů.

Řada Dermacton velmi rychle zastavuje svědění, zklidňuje jakákoliv podráždění a podporuje eychlý opětovný růst srsti.

Váš pes bude brzy vypadat a cítit se mnohem šťastnější.

Použití:

Dermacton krém je velmi příjemný a snadno se používá. Jednoduše naneste malé množství krému na všechna svědivá a podrážděná místa na těle. Aplikaci opakujte 1x až 3x denně dle potřeby. Krém se snadno vstřebává do kůže a nezanechává mastný film. Velmi doporučujeme použití v kombinaci se šampónem Dermacton.

REFERENCE:

zdroj: http://www.aromesse.com - 10ti měsíční fenka Ebony trpěla ztrátou srsti, svědivostí suché hyperkeratózní, lichenifikované, kůže. Již po 2 týdnech používání přípravku Dermacton byly patrné změny k lepšímu. Po 10ti týdnech používání řady Dermacton problémy zcela zmizely.

zdroj: http://www.aromesse.com - Wendy je 1 rok stará fenečka, trpěla rozsáhlou ztrátou srsti, lichenifikací(zvrásněním kůže), hyperpigmentací(nahromadění tmavého pigmentu) a celkovým podrážděním kůže projevujícím se svědivostí, zarudnutím a podrážděním. Po 2 týdnech této fence začala opět růst nová srst, kůže se zklidnila přestala trpět svědivostí a přerušil se tak bludný kruh svědění a následné traumatizace kůže jež celý stav komplikovala. Po 5ti týdnech dermatologické problémy zcela vymizely.

 

Kategorie: Podpora léčby kůže a derivátů pro psy
Hmotnost: 0.09 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: