Dromy vločkový mix 1000 g - Happytails

DOPRAVA NAD 1 499 Kč a do 30 kg po ČR ZDARMA!!!

Dromy vločkový mix 1000 g

akce new
Značka: Dromy
Kategorie: BARF doplňky
Dostupné varianty

DROMY VLOČKOVÝ MIX SE ZELENINOU 1000 G

SE POUŽÍVÁ PRO ZHOTOVENÍ PŘÍLOHY, KRMNÉ DÁVKY PSŮ KRMENÝCH SYROVOU STRAVOU B.A.R.F. I VAŘENOU STRAVOU. 

Hydrotermicky upravené  ovesné, žitné a kukuřičné, se zeleninou, koriandrem a konopným semínkem, jsou určené k doplnění krmné dávky psů krmených syrovou stravou B.A.R. F., i vařenou stravou.  
Konopné semínko poskytuje ideální poměr esenciálních mastných kyselin, které zabezpečují dostatečný přísun fytosterolů, fosfolipidů a přírodního vitaminu E. Koriandr list a semeno, příznivě ovlivňuje činnost slinivky břišní (pankreatu), podporuje tvorbu žaludeční šťáv.
Hydrotermizovaná příloha obsahuje vločky s mechanicky narušenou strukturou zrn. Organismu poskytuje významné zvýšení hodnoty stravitelnosti, obsahu živin a snížení antinutričních látek. 
Tvar a velikost vloček optimalizuje dynamiku trávení škrobu a proteinů. Díky působení vysoké teploty při napařování, je vyloučen výskyt nežádoucích patogenních mikroorganismů (E. coli, salmonela) a zničení spor plísní a kvasinek.
Doplňkové krmivo pro psy a kočky složení
hydrotermizované kukuřičné, ovesné, žitné vločky, petržel, celer, pastiňák, cuketa, pórek, hydrotermizované hrachové vločky, konopné semínko, koriandr.
Dávkování: podávejte jako přílohu v % množství na danou hmotnost zvířete. 
Balení: 1000 g