Dromy Konopné semínko 500 g - Happytails

DOPRAVA NAD 1 499 Kč a do 30 kg po ČR ZDARMA!!!

Dromy Konopné semínko 500 g

loupané

akce new
Značka: Dromy
Kategorie: BARF doplňky
Dostupné varianty

Dromy drcené konopné semínko z unikátních odrůd konopí setého je určené pro psy krmené syrovou stravou B.A.R.F. i vařenou stravou.
Obsahuje vysoké množství oleje s vyváženým poměrem omega 3 a 6, esenciálních nenasycených mastných kyselin - kyseliny alfa-linolenové a kyseliny linolové, které jsou důležité zejména pro řízení a souhru životních procesů v organismu, správnou funkci buněčných stěn, nervů, imunitního systému, a srdečně - cévního systému, slouží také jako zdroj energie. 
Vyznačuje se nejkompletnějším obsahem lehce stravitelných rostlinných bílkovin, obsahující všech 23 aminokyselin, včetně 8 esenciálních.
Sacharidy v konopném semeni jsou převážně ve formě vlákniny, která je nezbytná pro růst a rozmnožování potřebných buněčných mikroorganismů, které zajišťují trávení a vstřebávání živin z krmné dávky. 
Obsahuje vitaminy skupiny A, B1, B2, B6, C a Ez minerálních látek - vápník, sodík, fosfor, hořčík, draslík, železo, mangan, zinek, křemík, dále lecitin, fytin a kyselinu kanabidiolovou se silným baktericidním účinkem.
Doporučujeme užívat celoročně: jako vhodný doplněk olejové a vlákninové složky krmiva, při krmení syrovou stravou, B.A.R.F., při krmení vařenou stravou, poruchách trávení, zhoršené kvalitě pokožky a srsti, v průběhu jarních a podzimních měsíců.
Dávkování: jedna polévková lžíce pro psa o hmotnosti 10 kg.
Pro kočku  o hmotnosti 5 kg: 1 čajová lžička.
10 g drceného konopného semene obsahuje 3,7 g s vyváženým poměrem omega 3 a 6 NMK. 
Konopné semínko je určené pro krmné účely, získávají se výhradně z povolených odrůd rostlin konopí setého, neobsahují THC, ani jiné psychotropní látky ovlivňující vědomí.
Balení: 500g. Hermeticky uzavřený obal.