Dromy Konopná vláknina 900 g + 10% ZDARMA - Happytails

DOPRAVA NAD 1 499 Kč a do 30 kg po ČR ZDARMA!!!

Dromy Konopná vláknina 900 g + 10% ZDARMA

akce new
Značka: Dromy
Kategorie: BARF doplňky
Dostupné varianty

Dromy Konopná vláknina je jedinečnou krmnou komponentou pro psy, kteří odmítají zeleninu jak v syrovém tak v sušeném stavu. Konopná vláknina je výrobkem  z konopného semínka s obsahem 42 % vlákniny. 

Tato vláknina má jako balastní látka nesmírný význam pro trávení, napomáhá vytvářet ideální prostředí pro růst a rozmnožování potřebných buněčných mikroorganismů, které zajišťují trávení a vstřebávání živin z krmné dávky. 

Ochranná vrstva z hemicelulózy váže toxické látky a napomáhá tak trávicímu traktu regenerovat. 

Zbývající hlenovité látky tvoří zdravý základ pro funkční střevní mikroflóru a usnadňují potravě průchod trávicím traktem

Nerozpustná vláknina a rozpustné balastní látky napomáhají udržovat zdravou střevní mikroflóru, odstraňovat toxiny nahromaděné v tlustém střevu a brání tak jejich dalšímu usazování. 

Čistí střeva a zbavuje jeho sliznici škodlivin, neboť při průchodu střevem váže na sebe vše, co na sliznici ulpívá. 

Řadí se mezi prebiotika, je potravou pro zdraví prospěšné mikro-organismy, které v tlustém střevě, získávají energii pro buňky stěny střeva.

Zlomky vnitřních částí semen, obsahují 16 % tuku s ideálním poměrem esenciálních mastných kyselin omega - 3 a omega - 6, které zabezpečují dostatečný přísun fytosterolů, fosfolipidů a přírodního vitaminu E.

Krmná surovina pro psy a kočky složení: konopná vláknina

Doporučené dávkování pro psa o hmotnosti 15 kg: 1 polévková lžíce - 10 g do krmné dávky pro psa o hmotnosti 15 -20 kg. 

Konopnou vláknina nebobtná můžete podávat v suchém stavu, lze krmit dlouhodobě, bez omezení.

Konopná vláknina je určená pro krmné účely, získávají se výhradně z rostlin konopí setého, neobsahují THC, ani jiné psychotropní látky ovlivňující vědomí.

Balení: 900 g