Dromy EXTRUDO s kurkumou 500 g - Happytails

Dromy EXTRUDO s kurkumou 500 g

akce new
Značka: Dromy
Kategorie: BARF doplňky
Dostupné varianty

PetVet EXTRUDO je extrudovaný výrobek pro psy krmené syrovou i vařenou stravou. Při výrobě příloh používáme technologii extruze, ta umožňuje zpracování přírodních surovin, u kterých dochází, s ohledem na krátkodobý výrobní proces, k rozsáhlým kvalitativním změnám, které vedou ke zvýšení stravitelnosti a dostupnosti živin a inaktivaci antinutričních látek. 

Základní vstupní surovinou je pouze hnědá rýže natural a další suroviny rostlinného původu například: konopné semínko, červená řepa, mrkev obecná, kopřiva dvoudomá, mořská řasa, kurkuma aj. Nové přílohy jsou zcela bez obsahu lepku a neobsahují žádné konzervanty ani syntetická barviva. 

Díky procesu extruze a výběru vhodných surovin jsou z nutričního hlediska, zajímavým typem přílohy, obsahující tzv. pomalu stravitelné škroby (slowly digestible starch). Jejich předností je pomalý nárůst hladiny glukosy v krvi a udržení její hladiny na konstantní úrovni, oproti rychle stravitelnému škrobu s vysokým maximem a rychlým poklesem. Při pomalém trávení nedochází k tak rychlému nárůstu hladiny krevního cukru, což je zásadním faktorem nejen pro udržení tělesné hmotnosti, ale i pro zajištění vyrovnané výkonnosti organismu. 

Předností této instantní přílohy je vysoká nutriční hodnota, lehká stravitelnost a obsah vlákniny. 

Doplňkové krmivo je vhodné pro všechny kategorie psů, bez věkového omezení. 

Doplňkové krmivo pro psy složení: 

zrna obilovin a výrobky z nich získané 1.6.6: rýže hnědá natural. 

Různé: 13.1.9 výrobky ze zpracování bylin: Curcuma longa L. 

Deklarované jakostní znaky na 100 g: 

hrubý protein 8,3 %, hrubé oleje a tuky 0,56 % , hrubá vláknina 1,73 %, sacharidy 71 %.

Dávkování: dávkujte dle aktuální hmotnosti psa. 

Návod k použití a možná aplikace: příloha se nevaří, zamícháním do vlhkého krmiva, přelitím vlažnou vodou, vývarem, mlékem. 

Při zkrmování v suchém stavu, zajistěte dostatečné množství čerstvé a čisté vody.

Upozornění: EXTRUDOVANÉ VÝROBKY SE MOHOU LIŠIT BARVOU I TVAREM. 

Balení: 500 g